Agromet Sp. z o.o. usprawnia procesy z Infor CloudSuite Industrial.

Agromet Sp. z o.o. usprawnia procesy z Infor CloudSuite Industrial.
CASE STUDY

 

NAZWA PRZEDSIĘBIORSTWA

Agromet Sp. z o.o.

 

 

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Produkcja systemów napędowych oraz części do maszyn rolniczych.

 

ZAKRES WDROŻENIA

Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine).

 

DANE DOSTAWCY

ICOMP Sp. z o.o.

ul. Chopina 13b

65-031 Zielona Góra

Tel. +48 (68) 328 00 00

www.icomperp.pl

 

OPIS WDROŻEŃ
Firma:

Agromet Sp. z o.o. z Ostrzeszowa, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Specjalizuje się w produkcji systemów napędowych oraz części do maszyn rolniczych takich jak przekładnie, koła i wałki zębate. Firma Agromet produkuje nie tylko standardowe systemy przekładniowe ale także specjalistyczne, projektowane na indywidualne zamówienie Klienta. Oprócz produkcji, firma oferuje usługi w zakresie obróbki mechanicznej, montażu i usług projektowych. Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz doskonale wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Cel wdrożenia:

Celem wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) było zastąpienie wykorzystywanego do tej pory przestarzałego oprogramowania, które przestało zaspokajać potrzeby firmy, systemem nowej generacji. Nowe rozwiązanie miało wesprzeć firmę w bieżących i długookresowych wyzwaniach biznesowych oraz pomóc w zarządzaniu danymi w krytycznych obszarach: dokładnym ofertowaniu, dostawie wyrobu na czas do klienta (data obiecana – CTP), technologii, planowaniu i realizacji produkcji oraz kontroli jakości. Dla firmy, istotna była również elastyczność systemu oraz jego otwartość na modyfikacje. Oczekiwano, że system będzie się rozrastał razem z firmą a także pozwalał na samodzielne wykonywanie modyfikacji i dostosowywanie go do potrzeb firmy. Realizacja wdrożenia: Wdrożenie przeprowadzono w ciągu 6 miesięcy, wykonując migrację danych ze starego systemu do wdrażanego systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Start produkcyjny odbył się zgodnie z harmonogramem, uruchomione zostały wszystkie wdrażane obszary.

Termin wdrożenia:

System Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) został wdrożony w maju 2013 roku. W roku 2017 odbył się Upgrade systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) do wersji 9.00.30.

Korzyści z wdrożenia:

Kierownik ds. informatyki w firmie AGROMET Sp. z o.o.: "Wdrożenie systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) w firmie Agromet przyniosło cały szereg korzyści. Najważniejsze było dla nas jednak zastąpienie różnych wcześniej używanych rozwiązań, budowanych w różnych technologiach, jednym zintegrowanym, nowoczesnym systemem. Pozwoliło nam to wyeliminować chociażby konieczność podwójnej ewidencji niektórych danych w różnych systemach. Dzięki temu, że system Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), obejmuje swoim działaniem wszystkie obszary w firmie, uzyskaliśmy również, niemożliwe do osiągnięcia wcześniej, możliwości raportowania. Ponieważ wszystkie dane są przechowywane w jednej spójnej bazie danych, łatwo i szybko możemy tworzyć dowolne zestawienia czy analizy – czy to korzystając ze standardowych raportów systemu, czy to za pomocą tabel przestawnych w MS Excel, czy nawet wykorzystując technologie OLAP."

 

Otwartość rozwiązania i zastosowana technologia .NET, daje nam możliwość, szybkiego dostosowywania systemu do zmieniającego się otoczenia i potrzeb użytkowników.

 

 

Zobacz profil firmy ICOMP Sp. z o.o. w bazie systemów IT:

https://katalog.bpc-guide.pl/szukaj/dostawca/41

 

 

Przedstawione Case Study pochodzi z najnowszej publikacji BPC GROUP POLAND Raportu Rekomendacyjnego PRODUKCJA – Systemy IT w Polsce.

W raporcie ponadto:

  • Lista 100 rozwiązań dedykowanych produkcji opracowana na podstawie bazy systemów informatycznych serwisu doradczego www.bpc-guide.pl;
  • Opisy 12 projektów wdrożeniowych w formie Case Study;
  • Informacje o dostawcach i producentach systemów;
  • Wskazówki i praktyczne porady konsultantów BPC GROUP POLAND dotyczące organizacji procesu wyboru zaawansowanego systemu IT.

 

Zamów Publikację

 
Zobacz forum ekspertów
Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie