Nowe polskie rozwiązanie Business Intelligence & Data Discovery – światowa jakość w polskiej cenie.

Nowe polskie rozwiązanie Business Intelligence & Data Discovery – światowa jakość w polskiej cenie.

W czerwcu br. wrocławski producent oprogramowania wspomagającego controlling i zarządzanie zaprezentował swój najnowszy system Eureca Pulpity Menedżerskie.

Aplikacja jest polską receptą dla menedżerów, controllerów i analityków, którzy chcą w 5 minut przygotować bardzo zaawansowaną analizę i/lub mieć szybki dostęp do istotnych informacji prezentowanych w postaci rozbudowanych dashboardów. Do tej pory takie możliwości oferowały jedynie globalne rozwiązania takie jak Tableau czy Qlick View, których polityka licencyjna często się zmienia, opłaty są naliczane w walutach obcych i nie mają interfejsu w języku polskim.

Eureca Pulpity Menedżerskie pozwala przedstawiać dane firmy za pomocą zaawansowanych wizualizacji, które spełniają oczekiwania zarówno:

  • menedżerów, którzy chcą pokazać na jednym ekranie istotne informacje z wielu źródeł (one page reporting),
  • jak również zaawansowane wymagania analityków i controllerów, którzy potrzebują wgłębiać się w szczegóły i wyszukiwanie cennych informacji (data discovery).

Dane mogą przybrać formę zarówno tabeli, diagramu czy wskaźnika. Istnieje możliwość zagłębiania się w informacje poprzez drill-down na wykresie jak i wyświetlenie szczegółów. Na pulpicie możemy zamieścić również komentarz i informacje opisowe.Typowe obiekty do prezentacji danych to: wykresy, tabele, wskaźniki, kafelki i mapy.

Co istotne, aplikacja posiada mechanizmy które pozwalają szybko i łatwo korzystać z danych, z różnych źródeł. System łączy funkcjonalność tradycyjnych rozwiązań Business Intelligence (praca na kostkach OLAP), z tymi nowoczesnymi (tzw. self service BI), które dają możliwość łatwego budowania interaktywnych wizualizacji czerpiąc dane zarówno z hurtowni danych jak i własnych źródeł (bazy danych, pliki csv czy Excel).

Aplikacja wspomaga koncepcję „one page reporting” prezentując w czytelnej formie informacje dotyczące konkretnego kontekstu, a nie wyłącznie konkretnego systemu informatycznego.
Przykładowe pulpity wykonane w systemie w ciągu kilku minut (od pobrania źródła danych do wykonania dashboardu):

Każdy może bezpłatnie przetestować system Eureca Pulpity Menedżerskie. Do wersji próbnej aplikacji dostępny jest materiał e-learning. Zarówno obsługa systemu jak i materiały szkoleniowe są języku polskim.

Więcej informacji o aplikacji i możliwość pobrania wersji próbnej: http://www.eureca.com.pl/pulpity/

Koszt korzystania z systemu to 167 PLN/miesiąc i zawiera dostęp do platformy szkoleniowej on-line w języku polskim.

Dlaczego warto poznać to rozwiązanie:

  • Jest niezwykle przydatna dla controllerów i menedżerów, a dodatkowo robi wrażenie;
  • Skraca czas dojścia do informacji i jest bardzo intuicyjna – w 5 minut można przygotować bardzo zaawansowaną analizę, a w 2 godziny posiąść praktyczną wiedzę do tworzenia rozbudowanych dashboardów;
  • Umożliwia czytelną wizualizację tam gdzie danych jest dużo;
  • Pozwala analizować dane nie tylko z kostek OLAP systemu EURECA, ale również z innych źródeł;
  • Jest bardzo dynamiczna (czego brakowało w dotychczasowych pulpitach menedżerskich);
     
Zobacz forum ekspertów
Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie