BI kluczem do sukcesu na konkurencyjnym rynku.

Agnieszka Barbarewicz,
Syriusz

Agnieszka Barbarewicz,
Syriusz

W biznesie najważniejsza jest informacja. Informacja rzetelna, zoptymalizowana pod konkretne potrzeby.  Podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych, zarządzanie przedsiębiorstwem, ocena sytuacji firmy, osiąganie zysku i minimalizacja kosztów nie są możliwe bez informacji.  

W szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym, firmom nie wystarczają już żmudne, czasochłonne metody pozyskiwania właściwych informacji, z ogromu danych jakie przechowują w swoich systemach informatycznych.

Coraz częściej sięgają po narzędzia analityczno-raportujące Business Intelligence (BI) wraz z Hurtownią Danych, które pozwalają w łatwy i natychmiastowy  sposób przekształcić posiadane dane, w informacje, a te z kolei w wiedzę, która jest niezbędna do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. 

Firma Syriusz, producent oprogramowania,z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku IT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw, opracowała narzędzie wspomagające  procesy decyzyjne tj. moduł raportów i analiz  Business Intelligence (BI) wraz z  Hurtownią Danych. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość zbierania, przechowywania, przetwarzania i analizy informacji pochodzących z wielu lat i ze wszystkich systemów bazodanowych działających w firmie.

To z kolei sprawne zarządzanie różnymi obszarami przedsiębiorstwa o różnej wielkości i z różnych branż. Narzędzie pozwala na analizę i wgląd w każdy aspekt firmy – sprzedaż, wydatki, budżety, klienci, pracownicy. Wspomaga proces podejmowania decyzji, decyzji zorientowanej na dane, które wspierają rozwój firmy. Wszystko to dzięki danym, zintegrowanym z różnych baz, w jednym  miejscu.  

Korzyści jakie niesie za sobą korzystanie z jednego, kompleksowego rozwiązania jakim jest  Business Intelligence (BI) wraz z Hurtownią Danych są nieocenione, zarówno dla klientów jak i dla firm.  Do najważniejszych należą: 

  1. Zarządzanie danymi z różnych okresów z jednego miejsca.  Analiza sprzedaży, zasobów,  finansów, pracy zespołu, klientów możliwa jest z  jednego, zintegrowanego źródła danych tj. Hurtowni  Danych.
  2. Pełny przegląd firmy. Narzędzie pozwala  na monitorowanie i przegląd wszystkich  najważniejsze wskaźników efektywności firmy w czasie rzeczywistym.
     
  3. Odkrycie i dostosowanie się nowych trendów biznesowych, potrzeb klientów i działań konkurencji.  Porównywanie wyników w czasie , analizowanie danych historycznych oraz badanie zachowań klientów na podstawie zebranych i odpowiednio przygotowanych danych pozwala kontrolować otoczenie rynkowe i podejmować decyzje prowadzące do realizacji zamierzonych celów.
     
  4. Optymalizacja informacji pod konkretne potrzeby. Przeszukiwanie zbiorów informacji odbywa się w kilka sekund. Otrzymane raporty można analizować i modyfikować pod kątem informacji jakich w danym momencie potrzebujemy.

Business Intelligence wraz z Hurtownią Danych to nieodzowne narzędzie dla firm, które chcą  umiejętne zarządzać danymi i podejmować świadome decyzje biznesowe. To klucz do sukcesu na konkurencyjnym rynku.
 

Zobacz forum ekspertów
Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie