Teoria, a praktyka wdrożeń

PRO Siechnice
Ireneusz Kucharski,
Prokurent – Z-ca Dyrektora
 

PRO Siechnice
Ireneusz Kucharski,
Prokurent – Z-ca Dyrektora

 

Dzięki systemowi pracownicy magazynowi znacznie usprawnili swoją pracę, aktualnie mogąc wykonywać większą ilość procesów w danym czasie.

Wcześniej posiadaliśmy już mniej zaawansowane rozwiązanie do zarządzania magazynem.

Zważaliśmy na to, aby sam interfejs był do niego zbliżony dzięki czemu pracownicy nie musieli odbywać przydługich szkoleń z obsługi nowego systemu, uzyskując tym samym nowe, rozszerzone funkcjonalności.

Po wdrożeniu WMSa, rozbudowie planu kont i sposobu księgowania magazynu (wejścia i wyjścia) w czasie rzeczywistym, inwentaryzacja w naszej firmie także uległa diametralnej zmianie. Aktualnie wszystkie stany na magazynowe posiadamy w formie online.

Wcześniejszym naszym rozwiązaniem było kilka odrębnych programów autorskich tj. program magazynowy, środki trwałe, księgowość sprzedaż. Problemem był fakt, że wspomniane programy w ogóle ze sobą nie współpracowały. W przypadku obecnego rozwiązania posiadamy moduły tego samego programu, które można ze sobą łączyć, automatyzować, co przekłada się na łatwiejszą dostępność danych potrzebnych do przeprowadzenia procesu inwentaryzacji.

Zobacz forum ekspertów
Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie