O serwisie

O nas

Serwis stanowi źródło informacji dla osób odpowiedzialnych za informatyzację przedsiębiorstw, wspierając ich wiedzą na każdym etapie organizacji procesu wyboru rozwiązania.

BPC Guide jest także cennym źródłem informacji dla producentów i dostawców rozwiązań informatycznych, którzy chcą trafić z nowymi rozwiązaniami na rynek przedsiębiorstw.

Serwis dostarcza wiedzy o:

  1. systemach informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem m.in. klasy ERP, MES, APS, SCADA , CMMS, BI, WMS, Workflow i innych
  2. kompetencjach i doświadczeniu dostawców IT
  3. zrealizowanych wdrożeniach systemów IT w Polsce i zagranicą

BPC Guide stanowi kompendium wiedzy o tym jak przygotować przedsiębiorstwo do procesu wyboru systemu i jak ten proces zorganizować, aby zakończył się sukcesem. Znajdują się w nim m.in. wskazówki konsultantów biznesowych oraz inżynierów, porady ekspertów, statystyki, raporty, analizy struktury informatycznej przedsiębiorstw i planowanych projektów inwestycyjnych oraz relacje ze spotkań konferencyjnych obszaru IT i zaproszenia na wydarzenia szkoleniowe i edukacyjne.


Właścicielem, założycielem oraz redaktorem serwisu jest firma konsultingowa BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. (BPC) z siedzibą w Katowicach. BPC świadczy usługi doradcze w obszarze IT na rzecz przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego.

BPC Guide dostępna jest za pomocą tradycyjnego www oraz wersji mobilnej.

Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie