IFS nowym właścicielem mplsystems Limited oraz Field Service Management Limited

IFS

Firma IFS ogłosiła zakończenie procesu nabycia firm mplsystems Limited oraz Field Service Management Limited.

Firma mplsystems Limited jest dostawcą wielokanałowego centrum obsługi klienta oraz oprogramowania do zarządzania relacjami z klientem, które w połączeniu z wiodącym rozwiązaniem firmy IFS z zakresu zarządzania usługami serwisowymi, stanowi kompletne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania relacjami z klientem.

Field Service Management Limited, firma specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu zarządzania serwisem w terenie w Wielkiej Brytanii i Irlandii, wesprze firmę IFS w działaniach sprzedażowych, konsultingowych i związanych ze wsparciem technicznym. 

Brytyjska firma mplsystems Limited opracowuje i wdraża wielokanałowe centra obsługi klienta oraz rozwiązania z zakresu zarządzania serwisem w firmach najbardziej uznanych brytyjskich marek, takich jak: Babcock International, HomeServe, Ecomaster, ENGIE i Iceland. W raporcie „Magic Quadrant for Contact Center as a Service for Western Europe” (24 października 2016) firmy Gartner firma mplsystems Limited została określona mianem wizjonera (Visionary) — głównie dzięki inwestycjom w innowacje, które umożliwiły jej opracowanie elastycznej, zintegrowanej i łatwej w obsłudze platformy do zarządzania relacjami z klientem.

Firma Field Service Management Limited to brytyjski partner wdrożeniowy firmy IFS, działający na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Zespół ekspertów z zakresu zarządzania serwisem firmy Field Service Management Limited dołączy do brytyjskiego zespołu IFS w celu wsparcia rozwoju w regionie. Do tej pory firma Field Service Management Limited wspierała firmę IFS w kilku największych wdrożeniach rozwiązań z zakresu zarządzania serwisem na terenie Wielkiej Brytanii. Warunki finansowe przejęć nie zostały ujawnione. Źródło: IFSWorld  BPC GUIDE-WRZESIEŃ 2017

Zobacz wszystkie aktualności
IFRS okiem eksperta.
Waldemar Tatarewicz, Ekspert SIMPLE oraz Product Manager obszaru Finanse-Księgowość
IFRS okiem eksperta.
Warto przypomnieć, że sprawozdawczość reguluje Krajowy Standard Rachunkowości wynikający z Ustawy o rachunkowości. W przypadku......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie