NAV24 nabywa najwyższy tytuł producenta

Osoba zarządcza podpisująca dokumenty

Microsoft Partner - Gold Enterprise Resource Planning Competency to najwyższy tytuł przyznawany partnerom wdrażającym systemy klasy ERP Microsoft Dynamics NAV.

Nowa kompetencja zdobyta przez zespół NAV24 to nie tylko odznaczenie, ale przede wszystkim szereg korzyści dla klientów spółki.

Warunkiem uzyskania tytułu jest wykazanie się przez dostawcę rozległą wiedzą na temat produktu oraz dostarczanie klientom niestandardowych narzędzi dostosowanych do branży, które integrują się z systemem producenta.

Oprócz wiedzy i doświadczenia, doceniane jest zaangażowanie partnerów podczas wdrożeń, a także poziom i jakość usług dostarczanych klientom.

Ranking Microsoft Dynamics, który publikowany jest co pół roku, jest gwarancją jakości dostarczanych usług oraz standardem współpracy z ekspertami, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje.

Źródło: NAV24 BPC GUIDE-WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2016

Zobacz wszystkie aktualności
Status quo czy ewolucja?
Michał Tekiela CEO, ANEGIS
Status quo czy ewolucja?
Zmiany – nieodłączny towarzysz rewolucji, transformacji, postępu; wróg zastoju. Gdy środowisko, w którym funkcjonuje organizacja,......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie