L-Systems dołącza do globalnej sieci IFS Partner Network

Kable podłączone do sieci

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma informatyczna L-Systems, specjalizująca się w usługach wdrożeniowych dołączyła do globalnej sieci IFS Partner Network.

Jako partner IFS firma L-Systems będzie sprzedawać i wdrażać system IFS Applications™ w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Firma L-Systems z siedzibą w Pile przez wiele lat zdobyła doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych szczególnie dla klientów z małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach partnerstwa z IFS firma L-Systems rozszerzy obecną ofertę, sprzedając i wdrażając system IFS Applications. Firma L-Systems dołoży wszelkich starań, aby dostarczać najwyższej klasy rozwiązanie w konkurencyjnej cenie dla małych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach na polskim rynku.

„Bardzo się cieszymy na myśl o partnerstwie, w ramach którego będziemy mogli oferować światowej klasy rozwiązanie ERP — system IFS Applications — dla małych i średnich przedsiębiorstw na polskim rynku.

Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications zaspokoi potrzeby naszych klientów” — powiedział Robert Pawlak, prezes firmy L-Systems. Marcin Taranek, prezes IFS CEE dodał: „Z przyjemnością informujemy, że L-Systems, firma z doświadczeniem we wdrażaniu systemów ERP, dołączyła do grona naszych partnerów.

Liczymy na sukces w dynamicznie rozwijającym się sektorze małych i średnich przedsiębiorstw”.

Źródło: IFS BPC GUIDE-PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2016

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie