KLN Family Brands w ciągu 3 miesięcy zmniejszyła wartość magazynu wyrobów gotowych o kilka milionów dolarów dzięki IFS Applications

KLN Family Brands w ciągu 3 miesięcy zmniejszyła wartość magazynu wyrobów gotowych o kilka milionów dolarów dzięki IFS Applications

Znany amerykański producent artykułów spożywczych i żywności dla zwierząt odnotował znaczny wzrost ogólnej efektywności i poprawę widoczności stanów magazynowych oraz usprawnił mechanizmy monitorowania partii produktów

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował o wdrożeniu produkcyjnym pakietu IFS Applications™ jako centralnego systemu zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) w grupie KLN Family Brands będącej właścicielem wielu znanych marek, takich jak NutriSource Pet Foods i Kenny’s Candy & Confections. 
 

KLN Family Brands jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjnym z siedzibą w stanie Minnesota (Stany Zjednoczone). Do tej pory firma stosowała niejednorodny zestaw systemów biznesowych starszej generacji, które nie były już w stanie wspierać bieżącej działalności. W procesie oceny porównawczej przeanalizowano rozwiązania kilku dużych dostawców rozwiązań ERP. Podjęto decyzję o wyborze systemu IFS Applications i niedawno został on wdrożony w dwóch jednostkach wchodzących w skład przedsiębiorstwa.

Dzięki zastosowaniu oprogramowania IFS Applications udało się usprawnić planowanie i ograniczyć wartość magazynu wyrobów gotowych o 4 miliony USD w ciągu 3 miesięcy od uruchomienia systemu w środowisku produkcyjnym. Zwiększyła się również ogólna efektywność działania w związku z możliwością pracy wszystkich działów na tej samej bazie danych.

Opracowane przez IFS branżowe rozwiązanie ERP dla sektora spożywczego oferuje szeroką gamę funkcji, a zarazem umożliwia komunikację z funkcjonującymi w przedsiębiorstwie wcześniejszymi i niestandardowymi systemami pochodzącymi od innych producentów. Z oprogramowaniem IFS Applications został na przykład zintegrowany działający w KLN Family Brands system gospodarki magazynowej, obsługujący ponad 25 tysięcy transakcji dziennie. Pozwala to wykorzystać panel zaawansowanego planowania i funkcję równoważenia serii do zarządzania przepływem surowców w całym procesie produkcyjnym.

„System IFS Applications całkowicie zmienił sposób realizacji newralgicznych procesów biznesowych w naszej firmie, między innymi zarządzania zapasami i monitorowania partii produktów” — powiedział Lance Schultz, IT Manager w KLN Family Brands. „Istotnym elementem, który w znacznym stopniu zadecydował o sukcesie przedsięwzięcia, była możliwość bezpośredniej współpracy z IFS. Mamy nadzieję na dalszy rozwój naszych relacji partnerskich”.

Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk, powiedziała: „Przedsiębiorstwa z branży spożywczej należą do najbardziej wymagających klientów z sektora produkcyjnego. W ich działalności istotne jest uwzględnienie pewnych ograniczeń, takich jak okresy przechowywania towarów, a także czynników zewnętrznych, na przykład fluktuacji łańcucha dostaw i popytu. Dzięki uwzględnieniu opinii innowacyjnych, dynamicznych przedsiębiorstw, takich jak KLN Family Brands, jesteśmy w stanie zaoferować pakiet branżowych rozwiązań ułatwiających optymalizację produkcji i pozwalających uniknąć potencjalnych zakłóceń w działaniu”.

Rozwiązanie IFS obsługuje różne obszary i procesy biznesowe, m.in. zarządzanie produkcją i łańcuchem dostaw, zarządzanie jakością, działanie centrum obsługi klienta, projektowanie, zarządzanie projektami, zarządzanie dokumentacją, finanse i zarządzanie kapitałem ludzkim.

Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw z branży spożywczej można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/food-and-beverage-erp/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie KLN Family Brands

KLN Family Brands to rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone już przez trzecie pokolenie właścicieli. Jego siedziba znajduje się w Perham w stanie Minnesota. W skład firmy wchodzi spółka Tuffy’s Pet Foods, właściciel marki NutriSource®, oraz spółka Kenny’s Candy & Confections. Tuffy’s produkuje najwyższej jakości żywność dla zwierząt już od roku 1964. W roku 1987 firma KLN wkroczyła na rynek produkcji słodyczy, tworząc spółkę Kenny’s Candy & Confections. Kenny’s odpowiada za wiele znanych na amerykańskim rynku marek, takich jak Wiley Wallaby® i Sweet Chaos®. Więcej informacji na temat KLN Family Brands można znaleźć na stronie www.klnfamilybrands.com.

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Zobacz wszystkie aktualności
Lepsza kontrola procesów.
C.H. ROBINSON POLSKA S.A.  Maciej Przybyszewski Manager Operacyjny ds. Logistyki  
C.H. ROBINSON POLSKA S.A. 
Maciej Przybyszewski
Manager Operacyjny ds. Logistyki
 
W naszej firmie szkolenie pracowników z obsługi systemu WMS zajęło około dwóch tygodni. Największe zmiany zaobserwowali pracownicy,......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie