IFS wspiera Hine Group w ujednoliceniu i rozszerzeniu działalności biznesowej na całym świecie

IFS wspiera Hine Group w ujednoliceniu i rozszerzeniu działalności biznesowej na całym świecie

Czołowy dostawca rozwiązań hydraulicznych dla sektora energii odnawialnej wdroży kompleksowy pakiet ERP firmy IFS w swojej centrali w Hiszpanii oraz w spółkach zależnych w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Hine Group, globalny dostawca rozwiązań hydraulicznych i systemów chłodzenia dla firm przemysłowych i sektora energii odnawialnej, wdroży pakiet IFS Applications™ w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i konkurencyjności.
 

Firma Hine Group z siedzibą w Hiszpanii została założona w 1974 r. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Pomaga swoim klientom odnosić sukcesy w wysoce konkurencyjnym środowisku. Z jej technologii korzysta około 65 000 turbin wiatrowych. Hine Group ma siedem zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 650 pracowników w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii.

Po rygorystycznym procesie wyboru rozwiązania, w którym byli brani pod uwagę globalni dostawcy systemów ERP, tacy jak SAP, Infor i Microsoft, firma Hine Group wybrała oprogramowanie IFS Applications z uwagi na jego kompleksowe, gotowe do użycia funkcje. Decydującymi czynnikami były: możliwość elastycznej skalowalności i konfigurowalności w celu dostosowania do potrzeb poszczególnych działów firmy oraz zaawansowane funkcje raportowania.

Wybór IFS Applications to kolejny ważny krok w strategicznym projekcie transformacji, zapoczątkowanym przez Hine Group w 2017 roku w celu ujednolicenia swojej działalności biznesowej na całym świecie. Główne cele wdrożenia obejmują zwiększenie produktywności, usprawnienie podejmowania decyzji i uzyskanie pełnego obrazu działania wszystkich zakładów na całym świecie w czasie rzeczywistym przy jednoczesnym świadczeniu klientom najlepszych i najbardziej konkurencyjnych usług.

„Inwestycja w system IFS Applications podkreśla nasze zaangażowanie w realizację strategii firmy, która umożliwi nie tylko transformację technologiczną, lecz także przekształcenie procesów i sposobów pracy w celu stawienia czoła wyzwaniom przyszłości” — powiedział Lander Guibelalde, dyrektor generalny Hine Group.

Juan González, menedżer IFS na Hiszpanię i Portugalię, dodał: „Jesteśmy niezmiernie dumni, że Hine Group, będąca niezwykle cenioną marką zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie, wybrała nasze oprogramowanie. Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie wyniesione ze współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi sprawi, że system IFS Applications będzie idealnym rozwiązaniem dla Hine Group. Cieszymy się z możliwości wsparcia firmy w osiągnięciu jej celów biznesowych”.

Zoran Radumilo, który niedawno dołączył do IFS jako prezes regionalny, podziela ten entuzjazm: „Ta strategiczna umowa potwierdza zdolność IFS do zapewnienia wsparcia szybko rozwijającym się firmom na kluczowych rynkach, takich jak Hiszpania, które potrzebują globalnej skalowalności i szybkiego zwrotu z inwestycji bez konieczności czasochłonnego dostosowywania systemu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Hine Group będzie długa i owocna dla obu stron”.

Oprogramowanie IFS Applications zostanie wdrożone przez LKS Group, partnera handlowego IFS w zakresie usług i rozwiązań. Rozwiązanie obejmuje procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, takie jak produkcja, zarządzanie projektami, obsługa techniczna, usługi posprzedażne, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz finanse.

Więcej informacji na temat rozwiązań IFS dla przedsiębiorstw produkcyjnych można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o Hine Group

Firma Hine, założona w 1974 roku, jest czołowym dostawcą systemów i komponentów hydraulicznych oraz systemów chłodzenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych i sektora energii odnawialnej. Hine ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Pomaga swoim klientom odnosić sukcesy w wysoce konkurencyjnym środowisku. https://www.hinegroup.com/

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Zobacz wszystkie aktualności
Jakie zmiany po wdrożeniu APS?
Andrzej Nowak, Współwłaściciel firmy, Belin  
Andrzej Nowak,
Współwłaściciel firmy,
Belin
 
Po wdrożeniu systemu zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji w naszym przedsiębiorstwie zdecydowanie poprawiliśmy......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie