Globalna firma produkcyjna Uster Technologies zwiększa przejrzystość łańcucha wartości za pomocą rozwiązań IFS

Globalna firma produkcyjna Uster Technologies zwiększa przejrzystość łańcucha wartości za pomocą rozwiązań IFS

Działające w chmurze rozwiązanie ERP firmy IFS ma skonsolidować i ujednolicić procesy biznesowe we wszystkich placówkach firmy USTER w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Izraelu, Turcji, Chinach i Indiach

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował firma Uster Technologies AG, będąca światowym liderem w dziedzinie systemów do testowania i kontroli jakości tekstyliów, zdecydowała się na wdrożenie pakietu IFS Applications™ w usłudze IFS Managed Cloud™ na platformie Microsoft Azure. Rozwiązanie ma obsługiwać cały łańcuch wartości — od produkcji i zapewniania jakości przez obsługę techniczną po serwis i wsparcie posprzedażne.
 

Centrala firmy Uster Technologies znajduje się w szwajcarskim mieście Uster. Oferowane przez tego producenta oprzyrządowanie i systemy do testowania i monitorowania tekstyliów od ponad 70 lat wyznaczają standardy w zakresie innowacyjnej, łatwej w obsłudze technologii.

USTER wytwarza niezwykle precyzyjne urządzenia i świadczy specjalistyczne usługi doradcze. Firma ma certyfikat ISO 9001:2015 i w swojej działalności całkowicie skupia się na jakości i korzyściach oferowanych klientom. Aby utrzymać swoją czołową pozycję rynkową i przygotować się na przyszłość, przedsiębiorstwo zdecydowało się na wymianę używanego wcześniej systemu biznesowego, który składał się z przestarzałej platformy i szeregu punktowych rozwiązań innych producentów.

Mając przed sobą perspektywę aktualizacji i ponownej implementacji systemu, firma USTER wykorzystała szansę na ponowne przyjrzenie się najnowszym ofertom na rynku. Wybrała pakiet IFS Applications ze względu na jego kompleksową i ściśle zintegrowaną funkcjonalność. System wdrożono jako w pełni zarządzane rozwiązanie działające w chmurze. IFS Applications obejmuje wszystkie newralgiczne procesy biznesowe, w tym produkcję, zarządzanie jakością i zapewnianie jakości, magazynowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługę techniczną, zarządzanie projektami, obsługę klienta, finanse oraz zarządzanie kapitałem ludzkim.

„Skłanialiśmy się ku ofercie firmy IFS z uwagi na niezawodne funkcje branżowe zawarte w jej rozwiązaniu i wiedzę specjalistyczną jej personelu” — powiedział Michael Suderow, dyrektor finansowy firmy Uster Technologies. „Znaleźliśmy też w IFS partnera w dziedzinie ERP, który rozumie zarówno naszą działalność, jak i nasze potrzeby jako przedsiębiorstwa średniej wielkości działającego na skalę globalną. Od samego początku mieliśmy poczucie, że możemy współpracować na partnerskich zasadach. Możemy zdać się na firmę IFS jako partnera biznesowego, a nie tylko tradycyjnego dostawcę oprogramowania, a to pozwala nam testować technologie Przemysłu 4.0, takie jak internet rzeczy, i za ich pomocą lepiej dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych oraz pokonać konkurencję”.

Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Włoch, dodał: „Bardzo cieszymy się, że możemy powitać firmę Uster w gronie klientów IFS, do którego należą renomowane marki produkcyjne na świecie. Wsparcie producentów działających w wielu lokalizacjach i krajach stała się już częścią naszego DNA. Z prawdziwą przyjemnością będziemy wspierać firmę USTER w osiąganiu kolejnych sukcesów”.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o firmie Uster Technologies AG

USTER należy do czołowych globalnych dostawców rozwiązań do zarządzania jakością produktów tekstylnych, od włókien po tkaniny. Firma oferuje branży tekstylnej zaawansowane technologicznie urządzenia, systemy i usługi na potrzeby kontroli jakości, prognozowania, certyfikacji i optymalizacji. Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje systemy do zarządzania jakością, przeprowadzania testów laboratoryjnych i kontroli włókien, przędzy z włókien odcinkowych i przędzy filamentowej w trakcie procesów produkcyjnych, a także narzędzia do inspekcji włókien i usługi wnoszące wartość dodaną.

USTER opracowuje uznawane na całym świecie oceny porównawcze USTER® STATISTICS, które są wykorzystywane w handlu. Oferuje też szkolenia dla branży tekstylnej oraz doradztwo i globalne usługi posprzedażne. Celem firmy zawsze jest przy tym zaspokajanie potrzeb rynku tekstyliów, rozwój innowacji i dbanie o jakość.

Centrala firmy Uster Technologies AG znajduje się w szwajcarskim mieście Uster, przedsiębiorstwo działa jednak na całym świecie. Ma spółki zależne zajmujące się sprzedażą i serwisem na najważniejszych rynkach tekstylnych, a także centra technologiczne w Uster (Szwajcaria), Knoxville (Stany Zjednoczone), Suzhou (Chiny) i Cezarei (Izrael). www.uster.com

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Zobacz wszystkie aktualności
Sekret dobrego prognozowania?
Małgorzata Gałązka-Misior, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Slimstock Polska
Małgorzata Gałązka-Misior, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Slimstock Polska
Decyzja o prawidłowej równowadze i ilości utrzymywanego asortymentu (SKU) w wielu magazynach może być prawdziwym wyzwaniem....
Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie