Barnhardt, czołowy amerykański producent włókien naturalnych i pianek z tworzyw sztucznych, wybiera system IFS Applications działający w chmurze

Barnhardt, czołowy amerykański producent włókien naturalnych i pianek z tworzyw sztucznych, wybiera system IFS Applications działający w chmurze

W pełni zarządzane rozwiązanie ERP firmy IFS działające w chmurze zapewni przedsiębiorstwu pełny obraz działań operacyjnych i udostępni jednolitą wersję informacji

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma Barnhardt Manufacturing Company, czołowy producent włókien naturalnych i spienionych tworzyw sztucznych, podjęła decyzję o wdrożeniu pakietu IFS Applications™ 10 jako centralnego systemu zapisu informacji przeznaczonego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP).

Barnhardt to prowadzona od czterech pokoleń rodzinna firma, której siedziba znajduje się w Charlotte (Karolina Północna). Przedsiębiorstwo dysponuje ośmioma ośrodkami produkcyjnymi w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ bogata oferta produktów obejmuje aż dziewięć marek, przedsiębiorstwo postanowiło skonsolidować swoje środowisko informatyczne składające się z wielu odrębnych systemów, których funkcjonalność nie obejmowała do tej pory wszystkich krytycznych procesów.

W wyniku przetargu, w którym uczestniczyło kilku globalnych dostawców rozwiązań ERP, firma Barnhardt zdecydowała się na wdrożenie oprogramowania IFS Applications ze względu na kompleksowy pakiet oferowanych funkcji i stabilną architekturę udostępniania usług w chmurze opartą na platformie Microsoft Azure. Rozwiązanie IFS zapewni obsługę wszystkich elementów łańcucha wartości, począwszy od produkcji i gospodarki magazynowej, poprzez rozwój produktów i zarządzanie projektami, a skończywszy na finansach, zarządzaniu jakością i obsłudze technicznej.

„Szukaliśmy kompleksowego rozwiązania ERP, które pozwoliłoby naszym informatykom uzyskać więcej czasu na realizację inicjatyw strategicznych, a nie tylko zajmować się bieżącym utrzymaniem systemów biznesowych” — powiedział Todd Sain, dyrektor ds. informatyki w Barnhardt Manufacturing Company. „Dzięki systemowi IFS Applications będziemy w stanie przeprowadzić konsolidację kluczowych obszarów, takich jak obsługa finansów związanych z wieloma podmiotami i markami, co pozwoli nam uzyskać zupełnie nowy poziom widoczności i kontroli działania przedsiębiorstwa. Do tego system działa w bezpiecznym środowisku chmurowym całkowicie zarządzanym przez IFS”.

Cindy Jaudon, prezes IFS na region obu Ameryk, powiedziała: „Cieszymy się niezmiernie, że niemal trzy czwarte nowych klientów z Ameryki Północnej decyduje się na wdrożenie w chmurze, ponieważ stanowi to potwierdzenie jakości naszej oferty usług zarządzanych. Firma Barnhardt, podobnie jak inne rozwijające się przedsiębiorstwa produkcyjne, będzie mogła osiągnąć wiele korzyści dzięki zaawansowanym funkcjom systemu IFS Applications zaprojektowanym z myślą o obsłudze wielu ośrodków i wielu jednostek organizacyjnych, a jednocześnie zapewniających elastyczność, jeśli chodzi o wybór architektury i metody wdrożenia. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z firmą Barnhardt będzie długa i owocna dla obu stron”.

Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw produkcyjnych można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o Barnhardt Manufacturing Company

Barnhardt Manufacturing Company to prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1900 roku przez Thomasa M. Barnhardta. Jego siedziba znajduje się w Charlotte w stanie Karolina Północna. Ponadto dysponuje obiektami w Mount Airy (Karolina Północna), Kinston (Karolina Północna), Dalton (Georgia), Griswoldville (Massachusetts), Clearfield (Utah) i Reno (Nevada). Produkty firmy Barnhardt są sprzedawane na całym świecie.

Firma Barnhardt rozpoczęła swoją działalność jako producent chomąt i siedzisk do bryczek konnych. Od samego początku aktywnie działa na rynku produktów włókienniczych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów oczyszczania bawełny. W wyniku kolejnych przejęć przedsiębiorstwo wkroczyło na rynek produkcji materiałów medycznych i stomatologicznych, środków farmaceutycznych i kosmetycznych, produkcji mebli, materacy i wykładzin podłogowych, a także produkcji pianki z tworzywa sztucznego i materiałów izolacyjnych. Obecnie Barnhardt Manufacturing Company prowadzi działalność w ramach dwu głównych spółek: Barnhardt Natural Fibers Group i NCFI Polyurethanes. Natural Fibers Group dostarcza oczyszczoną bawełnę używaną w opakowaniach środków farmaceutycznych oraz do produkcji artykułów do pielęgnacji niemowląt i środków higieny osobistej, takich jak gaziki, waciki, rolki, chusteczki, wkładki i tampony. Ponadto grupa zajmuje się wytwarzaniem produktów medycznych, stomatologicznych i kosmetycznych sprzedawanych pod własną marką. Spółka NCFI Polyurethanes produkuje elastyczne i specjalistyczne tworzywa uretanowe stosowane w produkcji artykułów pościelowych, konstrukcji samolotów, produkcji materiałów izolacyjnych i pokryć dachowych oraz w geotechnice.
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Zobacz wszystkie aktualności
Lepsza kontrola procesów.
C.H. ROBINSON POLSKA S.A.  Maciej Przybyszewski Manager Operacyjny ds. Logistyki  
C.H. ROBINSON POLSKA S.A. 
Maciej Przybyszewski
Manager Operacyjny ds. Logistyki
 
W naszej firmie szkolenie pracowników z obsługi systemu WMS zajęło około dwóch tygodni. Największe zmiany zaobserwowali pracownicy,......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie