SMA Magnetics Sp. z o.o. dołącza do klientów BPC GROUP POLAND

SMA Magnetics Sp. z o.o. dołącza do klientów BPC GROUP POLAND

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona naszych klientów dołączyła firma SMA Magnetics Sp. z o.o. działająca w branży elektronicznej, elektrotechnicznej i energoelektronicznej. To kolejna firma produkcyjna, która postawiła przed naszymi konsultantami szereg unikatowych wyzwań i oczekiwań podyktowanych nie tylko specyfiką branży, ale także konkretnymi potrzebami biznesowymi. Przy ścisłej współpracy udało nam się osiągnąć zamierzone cele w dotychczasowych etapach procesu informatyzacji, jednak na tym jeszcze nie koniec.

Jednocześnie ostatni kwartał b.r. okazuje się być okresem, gdzie kalendarze naszych konsultantów są wypełnione prawie, że w 100% zarówno realizacją dotychczasowych projektów, jak i zupełnie nowych, które właśnie rozpoczynamy. Widzimy znaczący wzrost zapotrzebowania w obszarze informatyzacji i automatyzacji produkcji począwszy od jej planowania przez monitoring realizacji i wsparcie służb UR. Zdecydowanie to zagadnienia mające największy udział w realizowanych przez nas obecnie projektach doradczych. Ze względu na napięte grafiki dla części przedsiębiorców w tym roku możemy zaoferować jedynie jedno lub dwudniowe szkolenia, które w ostatnich dniach zrealizowaliśmy w Łodzi, a kolejna jego edycja już z końcem listopada w Krakowie. Równocześnie część przedsiębiorców zamówiło szkolenia zamknięte realizowane w ich siedzibach/zakładach co także umożliwia większe zaangażowanie kadrowe z ich strony praktycznie bez ograniczeń – ostatnie tego typu szkolenie w przedsiębiorstwie branży automotive zgromadziło na sali aż 50 managerów wyższego i średniego szczebla uczestniczących w przeprowadzanej obecnie transformacji cyfrowej zakładów niniejszej spółki.

Zobacz wszystkie aktualności
Teoria, a praktyka wdrożeń
PRO Siechnice Ireneusz Kucharski, Prokurent – Z-ca Dyrektora  
PRO Siechnice
Ireneusz Kucharski,
Prokurent – Z-ca Dyrektora
 
Dzięki systemowi pracownicy magazynowi znacznie usprawnili swoją pracę, aktualnie mogąc wykonywać większą ilość procesów w......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie