Zespół Formuły 1 SportPesa Racing Point wybiera oprogramowanie IFS w celu rozwinięcia swojej działalności

Zespół Formuły 1 SportPesa Racing Point wybiera oprogramowanie IFS w celu rozwinięcia swojej działalności

Zespół Formuły 1 SportPesa Racing Point rozpoczyna wieloletnią współpracę partnerską z IFS, globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. W przyszłości chmurowe oprogramowanie ERP firmy IFS będzie stanowić podstawę działań związanych z wyścigami i zaspokoi potrzeby zaplecza zespołu na drodze w kierunku czoła stawki.   

Każda firma potrzebuje inteligentnych narzędzi biznesowych ułatwiających zarządzanie alokacją zasobów. Szczególnie dotyczy to rozpędzonego świata Formuły 1. Wydajność i szybkość są niezbędne we wszystkich aspektach działalności przedsiębiorstwa, dlatego zespół zdecydował się na współpracę z firmą IFS i skorzystanie z jej autonomicznych i inteligentnych rozwiązań, by napędzać procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu.

Zespół Racing Point potrzebował oprogramowania, które mogłoby pomóc w zarządzaniu skomplikowaną działalnością fabryki oraz w rozwoju zespołu. Jako strategiczny partner technologiczny, IFS wzmocni pozycję zespołu Racing Point poprzez swoje najnowocześniejsze narzędzia, które zapewnią wysoką sprawność operacyjną. W obliczu nowych inwestycji i uruchomienia nowej fabryki w przyszłym roku, platforma zapewni zespołowi stabilność i elastyczność.

Otmar Szafnauer, dyrektor generalny i szef zespołu SportPesa Racing Point: „Gdy ocenialiśmy możliwości, firma IFS wyróżniała się swoją elastycznością, innowacyjnością i dokładnością, a więc cechami, które stanowią filary profesjonalnych wyścigów i przynależą do naszej własnej kultury. Podobnie jak w przypadku przedsiębiorstw przemysłowych o skomplikowanych strukturach organizacyjnych, tak i w wyścigach sukces wymaga prześcignięcia konkurencji we wszystkich obszarach. Dotyczy to Sergia i Lance’a w bolidach, ekipy operacyjnej podczas wyścigów, a także załogi w fabryce. Firma IFS przedstawiła nam rozwiązanie, które będzie dostarczać nam wiarygodne informacje w czasie rzeczywistym, dając możliwość podejmowania przemyślanych decyzji i umożliwiając nam transformację cyfrową”.

Prezes zarządu IFS, Darren Roos: „O sukcesie zespołu Formuły 1 decyduje bycie szybszym, sprytniejszym i bardziej efektywnym i właśnie dlatego Racing Point zwrócił się do IFS. Opracowujemy nasze rozwiązania po to, by dostarczały użytkownikom właściwe dane wtedy, gdy o zwycięstwie decydują milisekundy. Nie możemy się doczekać naszej współpracy z zespołem Racing Point na pełnych obrotach w kolejnych sezonach”.

Dzięki współpracy logo IFS można było zobaczyć na bolidach zespołu RP19 podczas Grand Prix Singapuru w miniony weekend. Marka ta jest także obecna na kombinezonach wyścigowych Sergia Pereza i Lance‘a Strolla.

 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o zespole Formuły 1 SportPesa Racing Point

SportPesa Racing Point jest jedną z najmłodszych drużyn w stawce Formuły 1, ale zespół może się pochwalić dużym doświadczeniem, mając na swoim koncie ponad 500 wyścigów Grand Prix. Racing Point korzysta z doświadczenia wielu zawodowców w świecie F1 i stanowi nowe wcielenie zespołu, który stał się symbolem pasji, poświęcenia i ducha prawdziwych kierowców wyścigowych. W swym najnowszym wydaniu firma z Silverstone rzuca wyzwanie największym tuzom w tym sporcie. Dzięki zaangażowanym udziałowcom i nowym inwestycjom, celem Racing Point jest zbudowanie zespołu zdolnego do rywalizacji z czołówką stawki. Współpracując z czołowymi markami na świecie i posiadając obiecujących kierowców, zespół jest gotowy do zrobienia kolejnego kroku na drodze do sukcesu. www.racingpointf1.com
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifsworld.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie