Usprawnienie procesów biznesowych w Laguna Fabryka Okuć dzięki VENDO.ERP

Usprawnienie procesów biznesowych w Laguna Fabryka Okuć Meblowych dzięki VENDO.ERP

Laguna Fabryka Okuć  jest polską, rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji systemów przesuwnych. W ostatnich kilku latach firma wdrożyła wiele nowych produktów, w związku z tym wzrosło też zatrudnienie prawie 3-krotnie. Powstała potrzeba wdrożenia systemu, który pozwalałby firmie kompleksowo zarządzać firmą, obiegiem informacji, zarządzać produkcją, logistyką, sprzedażą. Firma zdecydowała się na system VENDO.ERP, bo jest to elastyczny system, który na bieżąco dostosowuje się do wszystkich potrzeb firmy produkcyjnej. Dzięki VENDO.ERP Laguna Fabryka Okuć  usprawniła pracę w każdym swoim dziale w przedsiębiorstwie. Dzięki VENDO.ERP będziesz mieć kontrolę nad wszystkim!


 

Zobacz wszystkie aktualności
Ciągłość pracy jako priorytet
Tomasz Zieliński, Prezes Zarządu, Queris
Tomasz Zieliński,
Prezes Zarządu,
Queris
Wdrażanie jakichkolwiek systemów IT w przedsiębiorstwach nie należy do łatwych zadań ze względu na to, że bardzo często głęboko......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie