Globalny producent Primo wkracza w 60. rok swojej działalności z systemem IFS Applications w chmurze

Globalny producent Primo wkracza w 60. rok swojej działalności z systemem IFS Applications w chmurze

Rozwiązanie chmurowe IFS pomoże producentowi tworzyw sztucznych zdigitalizować kluczowe procesy biznesowe w zakładach produkcyjnych w Europie i Azji

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Primo Group, międzynarodowy producent profili z tworzyw sztucznych, wdroży system IFS Applications™ 10 w chmurze, aby połączyć wszystkie procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu w jednym, kompleksowym i przyjaznym użytkownikowi rozwiązaniu.   
 

Primo to globalna spółka, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji ekstrudowanych profili z tworzyw sztucznych i kompozytów dla takich sektorów, jak nauki przyrodnicze, transport, budownictwo, instalacje morskie, energetyka czy instalacje elektroenergetyczne i oświetleniowe.

Jako rozwijająca się firma posiadająca zakłady produkcyjne w ośmiu krajach na całym świecie, Primo musiała wymienić swój dotychczasowy system biznesowy na kompleksowe rozwiązanie, które potrafi obsłużyć cały jej łańcuch wartości począwszy od finansów, a skończywszy na planowaniu produkcji i raportowaniu. 

Po przeprowadzeniu procesu ewaluacji konkurencyjnych rozwiązań firma Primo zdecydowała się na system IFS Applications.

IFS Applications pomoże zdigitalizować szereg procesów o krytycznym znaczeniu dla działalności firmy Primo, w tym szacowanie i zarządzanie ofertami, skracając czas ich realizacji i pozwalając na szybsze wprowadzanie nowych produktów do obrotu. Inne istotne funkcje to zaawansowane planowanie produktu, zarządzanie projektami, planowanie zleceń produkcyjnych i kompleksowe zarządzanie jakością (TQM). Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w ramach usługi IFS Managed Cloud w zakładach grupy w Chinach, Danii, Finlandii, Niemczech, Norwegii, Polsce, Rosji i Szwecji.

„Potrzebowaliśmy rozwiązania, które obsługiwałoby wszystkie aspekty naszej złożonej produkcji, pomogłoby nam zwiększyć sprzedaż poprzez usprawnienie procesów oraz zapewniłoby pełną integrację z systemem finansowym i CRM” – powiedziała Marika Solgård-Olli, ERP Manager w firmie Primo. „Dzięki nowoczesnej i przyjaznej użytkownikowi obsłudze system IFS Applications spełnił wszystkie nasze wymagania i upewnił nas, że warto związać się z IFS jako wiarygodnym partnerem biznesowym wspomagającym nas w rozwoju”.

Elni Kullmer, dyrektor zarządzająca IFS na Skandynawię, dodała: „Firmy patrzące w przyszłość zdają sobie sprawę, że modernizacja ich systemów biznesowych to najszybszy i najbardziej niezawodny sposób na zapewnienie wiodącej pozycji i osiągnięcie celów biznesowych. Poprzez zwrócenie uwagi na procesy biznesowe i zastosowanie odpowiednich rozwiązań dających użytkownikom realne możliwości generowania pozytywnych zmian, można wyeliminować wąskie gardła w działalności. To wspaniałe, móc powitać firmę Primo wśród naszej rosnącej społeczności klientów z sektora produkcyjnego, zatem z niecierpliwością oczekujemy wzajemnie korzystnej współpracy”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej można znaleźć na stronie www.ifsworld.com/corp/industries/manufacturing/.
 

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Primo

Primo jest doświadczonym partnerem w zakresie opracowywania i produkcji ekstrudowanych profili z tworzyw sztucznych lub kompozytów. Zaczynająca jako producent ekstrudowanych profili okiennych i drzwiowych, firma Primo rozszerzyła działalność na niemal wszystkie obszary biznesowe, w których można zastosować profile ekstrudowane — wybierane ze względu na ich wytrzymałość, wszechstronność, niski ciężar i trwałość. Dzisiaj Primo opracowuje i wytwarza profile ekstrudowane dla branży medycznej, transportu, budownictwa, instalacji morskich, energetyki, sektora AGD, instalacji elektroenergetycznych i oświetleniowych oraz dla wielu innych sektorów. Jej profile można znaleźć m.in. w materiałach opakowaniowych, meblach i zaawansowanych technologicznie szklarniach. www.primo.com
 

O firmie IFS

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw klientom na całym świecie, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem operacjami skupionymi na usługach serwisowych. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników i oferowane rozwiązania, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie wartości wszystkim naszym klientom, uczyniły IFS uznanym liderem i najbardziej polecanym dostawcą w sektorze. Nasz zespół liczący 3700 pracowników oraz rosnący ekosystem partnerów wspierają ponad 10 000 klientów na całym świecie, rzucając wyzwanie status quo i zapewniając przewagę konkurencyjną. Dowiedz się więcej o tym, jak oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś: IFSworld.com

Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland

Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: http://blog.ifsworld.com

Zobacz wszystkie aktualności
Status quo czy ewolucja?
Michał Tekiela CEO, ANEGIS
Status quo czy ewolucja?
Zmiany – nieodłączny towarzysz rewolucji, transformacji, postępu; wróg zastoju. Gdy środowisko, w którym funkcjonuje organizacja,......
Główne różnice po wdrożeniu systemu MES
Andrzej Janiszewski, Information Services MES Manager Europe/Asia, Silgan White Cap Polska   
Andrzej Janiszewski,
Information Services MES Manager Europe/Asia,
Silgan White Cap Polska 
 
Z mojego puntu widzenia systemy klasy MES są nieodłącznym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa, my osobiście wykorzystujemy......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie