Planujesz migrację do SAP HANA lub rozważasz przejście z SAP ERP do SAP S/4HANA?

Planujesz migrację do SAP HANA lub rozważasz przejście z SAP ERP do SAP S/4HANA?

Pobierz bezpłatnego e-booka i zobacz jakie rozwiązania  w zakresie utrzymania Twoich systemów proponujemy!

SAP HANA to strategiczna platforma dla wszystkich aplikacji SAP, włącznie z następcą SAP ERP, SAP S/4HANA. Do 2025 roku wszystkie przedsiębiorstwa pracujące na SAP ERP powinny wykonać przejście na S/4HANA.

Migracja do SAP HANA wiąże się jednak z podjęciem kolejnych decyzji dotyczących późniejszego utrzymywania systemów SAP. Przygotowanie środowiska pod aplikacje SAP, a także zarządzanie i mnotirowanie ich, to kluczowe i zarazem złożone działania, które wymagają odpowiednich i często trudno dostępnych kompetencji. W grę wchodzi dostarczenie bezpiecznego środowiska, które zmaksymalizuje wydajność i dostępność SAP co przełoży się na rozwój całego przedsiębiorstwa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zbudować wydajne i bezpieczne środowisko dla SAP HANA i SAP S/4HANA – pobierz darmowego e-booka ekspertów itelligence i IBM!

 

 

 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie