Wdrożenie i upgrade MS Dynamics NAV dla IBCS Poland

IBCS

Firma IBCS Poland wchodzi w skład międzynarodowej grupy IBCS Group, zajmującej się integracją logistycznych systemów IT, podnoszących skuteczność procesów logistycznych, magazynowych i sprzedażowych.

Firma wcześniej korzystała z systemu NAV 5.0, jednak ze względu na swój dynamiczny rozwój, zdecydowała się na wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV 2015, wybierając JCommerce SA na partnera wdrożeniowego.

Po zakończeniu wdrożenia, firma zdecydowała się także na upgrade systemu do najnowszej wersji NAV 2016, która w międzyczasie pojawiła się na rynku.

„Wprowadzenie nowej wersji systemu Microsoft Dynamics NAV spowodowało znaczący wzrost jego funkcjonalności, co bezpośrednio przekłada się na zauważalną poprawę sprawności działania naszej firmy w jej głównych obszarach” – podsumowuje Jarosław Ćwikła, Prezes IBCS Poland.

Wdrożenie systemu objęło przede wszystkim obszary sprzedaży i zarządzania serwisem, ważne było także usprawnienie obiegu dokumentów, poprzez zminimalizowanie ilości dokumentacji w formie papierowej, a także zintegrowanie systemu z wykorzystywanym w firmie systemem Microsoft Dynamics CRM.

Dużym wyzwaniem było także przeniesienie wszystkich funkcjonalności, stworzonych i rozwijanych wcześniej specjalnie na potrzeby firmy w systemie NAV 5.0.

Źródło: JCommerce BPC GUIDE-GRUDZIEŃ 2016

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie