DSR aktywnie działa na zagranicznych targach, dzięki projektowi Internacjonalizacja innowacyjnej polskiej marki produktowej DSR 4FACTORY.

projekt

DSR S.A., wrocławska firma IT wspierająca swoimi usługami i produktami efektywność przedsiębiorstw produkcyjnych, bierze udział w trwającym projekcie „Internacjonalizacja innowacyjnej polskiej marki produktowej DSR 4FACTORY”, i dzięki temu rozszerza zasięg działania na rynki zagraniczne.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020. Głównym celem projektu jest umiędzynarodowienie nowatorskiej polskiej marki produktowej DSR 4FACTORY, a także wzrost konkurencyjności firmy DSR, poprzez rozszerzenie działalności eksportowej oraz zwiększenie skali i zasięgu innowacyjnych usług firmy na rynkach zagranicznych.

Harmonogram projektu zakłada wyjazdy na 3 zagraniczne wydarzenia targowe oraz na misję gospodarczą. Dwa pierwsze wyjazdy odbyły się w maju i czerwcu tego roku w Stanach Zjednoczonych. Oba wydarzenia miały miejsce w Santa Clara, w stanie Kalifornia. Pierwsze targi - Internet of Things World, odbyły się w dniach 13 – 16 maja 2019 roku. IoT World łączy ze sobą kluczowe branże, wykorzystujące najnowsze technologie oraz strategiczne działanie, w oparciu o Internet Rzeczy. To największe tego typu wydarzenie w Ameryce Północnej, gdzie w jednym miejscu można było spotkać ponad 300 wystawców i start-upów oraz ponad 12,500 odwiedzających z całego świata. Drugie targi – CloudEXPO odbyły się w dniach 24 – 26 czerwca. 23. edycja międzynarodowej konferencji Cloud Computing EXPO to jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie, łącząca liderów i pasjonatów świata technologii w rozważaniach na temat transformacji cyfrowej. 

Podczas obu minionych wydarzeń DSR prezentowała, na specjalnie przygotowanym stoisku, markę DSR 4FACTORY - czyli pakiet nowoczesnych narzędzi IT i usług informatycznych, umożliwiających firmom produkcyjnym obniżenie kosztów oraz zwiększenie produktywności. Zarówno targi IoT World, jak i Cloud EXPO cieszyły się dużym zainteresowaniem wystawców, zaproszonych ekspertów oraz osób odwiedzających stoiska. Pobyt w samym sercu Doliny Krzemowej, na tego typu wydarzeniach, to dla firmy DSR duża dawka doświadczeń, nowe kontakty biznesowe i poszerzenie horyzontów współpracy o rynki zagraniczne. 

Kolejnym wyzwaniem i kierunkiem będzie Izrael, gdzie we wrześniu odbędą się targi DLD Tel Aviv Innovation Festival. Na wrzesień jest również planowana wyjazdowa misja gospodarcza do USA, wieńcząca całość projektu. Przedstawiciele DSR będą wówczas mieli możliwość spotkania się z firmami produkcyjnymi zza oceanu i prowadzenia rozmów o wspólnych działaniach wspomagających efektywność produkcji. 

Szczegóły o wszystkich opisanych wydarzeniach oraz o samym projekcie można znaleźć na stronie: http://www.dsr.com.pl/aktualnosci/ oraz na profilach DSR w mediach społecznościowych. 
 

Zobacz wszystkie aktualności
Predykcyjne utrzymanie ruchu.
Wojciech Kucz Dyrektor Techniczny ISP Polska Sp. z o.o.
Coraz bardziej zautomatyzowany i technologicznie zaawansowany park maszynowy wymaga nowoczesnych rozwiązań. Systemy Predictive......
Jak wdrożyć system BPA?
Zbigniew Błaszczyk Prezes Zarządu, Febit
BPA
Informatyzacja jest istotnym elementem rozwoju współczesnych organizacji, obejmując kolejne obszary ich aktywności. Najczęściej......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie