SIMPLE.ERP W WARSZAWSKIEJ AKADEMII TEATRALNEJ

zintegrowany system ERP

Dostawa licencji i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego SIMPLE.ERP wraz z dostawą niezbędnej infrastruktury technicznej to przedmiot nowej umowy Simple SA, którą spółka podpisała 27 czerwca z Akademią Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Wartość kontraktu to  991 380,00 zł brutto.

Realizacja umowy będzie polegać na etapowym wdrożeniu następujących obszarów: Finanse i Księgowość, Obrót Towarowy, Majątek Trwały, Zarządzanie Projektami, Kadry i Płace, Budżetowanie wraz z integracją z systemem do obsługi toku studiów USOS.

- Cieszymy się, że Akademia Teatralna dołączyła do grona naszych klientów i wybrała system SIMPLE.ERP, który kompleksowo obsłuży wszystkie procesy administracyjne wraz z integracją z systemem do obsługi toku studiów USOS. Dzięki wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Informatycznego Akademia zyska możliwość efektywnego zarządzania oraz usprawni obieg informacji i dokumentów. Łatwiejsza stanie się bieżąca kontrola kosztów i budżetowanie. Dołożymy wszelkich starań, aby proces wdrożenia przebiegł szybko i zgodnie z harmonogramem – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.

Umowa zostanie zrealizowana w ramach projektu pn. „Nowa jakość kształcenia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju PO WER 2014-2020.

***
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie to publiczna szkoła wyższa utworzona w 1946 w Łodzi w miejsce Państwowego Instytutu Sztuki Teatralnej, w 1949 przeniesiona do Warszawy. Od 1955 mieści się w dawnej siedzibie Collegium Nobilium pijarów w Warszawie.

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie