Nowe funkcjonalności w SIMPLE ERP

nowe funkcjonalności

Jest już dostępna najnowsza wersja oprogramowania SIMPLE.ERP. Nowe funkcjonalności odpowiadają na potrzeby zgłaszane przez Klientów. Poprzez automatyzacje procesów ułatwiają i przyspieszają pracę, a także uwzględniają obsługę zmian w przepisach, jakie weszły w życie.

System został wyposażony m.in. w funkcję sprawozdań z definicją planu kont, która obsłuży gotowe skonfigurowane sprawozdania finansowe w arkuszu MS Excel, a także automatyzuje działania związane z obsługą nowych kontrahentów dzięki dodaniu sprawdzenia statusu VAT kontrahenta w edycji kontrahenta.

Wśród nowych funkcjonalności wprowadzonych w SIMPLE.ERP znalazły się m.in. możliwość planowania działań cyklicznych dla obiektów obsługiwanych w module Zarzadzanie operacyjne  majątkiem wraz z mechanizmem wewnętrznych, systemowych powiadomień do użytkowników o wygenerowanych nowych zgłoszeniach serwisowych., możliwość generowania sprawozdania F03, sprawozdania z definicją kont, proces wysyłki JPK został uzupełniony o funkcję podpisywania wysłanego pliku z poziomu aplikacji – mówi Michał Siedlecki, Wiceprezesa Zarządu Simple SA odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów.

Pełny wykaz zmian i nowości w systemie SIMPLE.ERP znajduje się na stronie: https://simple.com.pl/produkty/simple-erp/dla-kogo/

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie