Tietex, światowy lider w produkcji włóknin, nabywa licencję na system IFS Applications, dzięki czemu jest przygotowany do wykorzystania sztucznej inteligencji, robotyki i usprawnionej obsługi klienta

wdrożenie ERP

Globalny system ERP zapewni 600 pracownikom produkcyjnym niezawodną funkcjonalność w chmurze Microsoft Azure

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisał z firmą Tietex International umowę licencyjną dotyczącą systemu IFS Applications™ do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w jej centrali w miejscowości Spartanburg w Karolinie Południowej oraz oddziale Tietex Asia w Laem Chabang w Tajlandii.

Kierownictwo firmy Tietex jednogłośnie wybrało system IFS Applications w chmurze Microsoft Azure po gruntownej weryfikacji przeprowadzonej przez niezależną firmę doradczą Knowledgepath Consulting specjalizującą się w systemach ERP. Tietex zaangażował firmę Knowledgepath do pomocy przy wymianie swojego poprzedniego systemu ERP, aby dotrzymać kroku krótkim cyklom rozwoju produktów w branży tekstylnej.

Firma Tietex wykupiła licencję na system IFS Applications dla swoich 600 pracowników rozsianych po całym świecie, którzy będą korzystać z tego samego oprogramowania w chmurze zapewniającego bardziej jednorodne środowisko operacyjne i obsługę klienta. System IFS Applications będzie także służył jako platforma dla systemów robotyki i automatyki oraz do wykorzystania danych z internetu rzeczy (IoT).

„Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak skuteczny jest ten system” – stwierdził John Goforth, dyrektor ds. informatyki w Tietex. „Odpowiada nam zarówno sposób, w jaki IFS Applications został zaprojektowany, jak i perspektywiczna wizja jego producenta. IFS już oferuje lub niebawem wprowadzi produkty wykorzystujące nowatorskie technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), przetwarzanie brzegowe czy IoT. Inni dostawcy wiele o tym mówią, ale na razie nie oferują niczego konkretnego”.

Cindy Jaudon, prezes IFS na region Ameryk, dodała: „Producenci globalni, tacy jak Tietex, potrzebują oprogramowania dla przedsiębiorstw, które zaprojektowano z myślą o globalnych firmach z wieloma lokalizacjami. Ponadto jego dostawca sam musi mieć globalny zasięg, który będzie wspierać działalność w różnych regionach. IFS jest dostawcą wybieranym przez ambitne firmy starające się pozyskać prawdziwie globalny system ERP, aby na całym świecie mieć spójne informacje i środowisko sprzyjające współpracy”.

Więcej informacji na temat systemu IFS Applications do planowania zasobów przedsiębiorstwa produkcyjnego można znaleźć na stronie: https://www.ifsworld.com/corp/industries/manufacturing/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O firmie Tietex
Tietex to największy na świecie producent szerokiej i zróżnicowanej oferty materiałów przeszywanych, nietkanych. Dążąc do innowacji, opracowuje produkty dla wielu rynków i zastosowań, w tym branży motoryzacyjnej, pokryć dachowych, obuwia sportowego, materiałów ognioodpornych, rzepów, materacy, filtrów medycznych, chusteczek pielęgnacyjnych i wielu innych. Więcej informacji: www.tietex.com. 

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Więcej informacji: IFSworld.com

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Zobacz wszystkie aktualności
Jakie zmiany po wdrożeniu APS?
Andrzej Nowak, Współwłaściciel firmy, Belin  
Andrzej Nowak,
Współwłaściciel firmy,
Belin
 
Po wdrożeniu systemu zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji w naszym przedsiębiorstwie zdecydowanie poprawiliśmy......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie