Nowoczesne podejście do projektowania systemów ERP od Sente – Teneum

system ERP

Biznes, który ma rozwijać się dynamicznie, nie może być ograniczany. Przepływ informacji i zadań między członkami zespołów i zespołami musi być płynny. Jest to wyzwanie w firmach złożonych organizacyjnie, w których przy realizacji jednego projektu czy procesu jest zaangażowanych wiele osób i zespołów. W celu skuteczniejszego wspierania rozwoju i zwiększania efektywności działania firm, Sente opracowało nową odsłonę autorskiego systemu ERP Teneum.

 

 

Elastyczność w procesach
System Teneum to nowatorskie podejście do budowania rozwiązań klasy ERP, WMS, POS, CRM. To odpowiedź na potrzeby intensywnie rozwijających się firm, działających w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Wiele systemów ERP koncentruje się na obsłudze procesów i liczbie funkcji. Powtarzalne procesy to jednak tylko część zdarzeń, które każdego dnia pojawiają się w organizacjach. W zależności od specyfiki biznesu oraz charakteru pracy danego zespołu, zdarzenia nietypowe stanowią od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń.

Właśnie dlatego Sente stworzyło taki system, który oprócz fundamentu, jakim jest obsługa procesów, wspiera zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami nietypowymi. Teneum to kolejny krok w ewolucji podejścia do projektowania i funkcjonowania systemów ERP w organizacjach. Jest to pierwsze rozwiązanie, które efektywnie łączy podejście zadaniowo – procesowe z funkcjonalnością ERP, POS, CRM i WMS.

System nerwowy firmy
Teneum stanowi system nerwowy firmy, będący spójnym ekosystemem, łączącym wszystkie osoby, zespoły i działy. Sercem systemu jest obszar Workflow. Został zaprojektowany od podstaw jako moduł zarządzania przepływem pracy. Pozwala na integrację w jednym miejscu wszystkich spraw i działań, jakimi powinien zająć się dany operator. Niezależnie jakiego obszaru ERP dotyczy to zadanie – sprawdzenia wyniku raportu czy analiz, obiegu faktur, czy weryfikacji zamówienia – użytkownik wszystkie swoje zadania może zrealizować w jednym panelu. Integracja z kalendarzami pozwala na zarządzanie własnym czasem pracy w sposób funkcjonalny i wygodny. Gotowe analizy dotyczące przebiegu poszczególnych procesów czy spraw pozwalają na ocenę efektywności pracy organizacji i dają odpowiedni materiał do podejmowania decyzji o zmianach.

Ale nie tylko przepływ pracy jest ważny. W celu szybszej realizacji zadań, operatorzy potrzebują szybkiego dostępu do informacji. Do tej pory wymagało to znalezienia konkretnej funkcji czy raportu w systemie ERP – dlatego wiele z funkcjonalności takiego systemu nigdy nie jest używanych. Sprawny dostęp do danych to nowatorska funkcja systemu Teneum, wbudowana w samo serce systemu. Aby dotrzeć do konkretnego raportu, dokumentu, kartoteki, procesu czy zadania, wystarczy skorzystać z jednej wyszukiwarki.

System Teneum to również nowoczesny interfejs użytkownika, odpowiadający dobrym praktykom UX, dostępny zarówno stacjonarnie, jak i z poziomu przeglądarki oraz urządzeń mobilnych.

Dalszy rozwój
System Teneum to kontynuacja doświadczeń Sente zdobytych podczas projektowania, budowania i wdrażania dotychczasowego rozwiązania – systemu Sente S4. Wszystkie obszary biznesowe, które były wspierane dotychczas przez system Sente S4, są wspierane także przez system Teneum. Nowości, które niesie za sobą Teneum, to nie koniec zmian zaplanowanych przez Sente. W ciągu najbliższych miesięcy architekci systemu będą kontynuować prace nad kolejnymi rozwiązaniami, zarówno biznesowymi jak i funkcjonalnymi, które będą jeszcze bardziej efektywnie wspierać dynamicznie rozwijające się organizacje.

Zobacz wszystkie aktualności
Ciągłość pracy jako priorytet
Tomasz Zieliński, Prezes Zarządu, Queris
Tomasz Zieliński,
Prezes Zarządu,
Queris
Wdrażanie jakichkolwiek systemów IT w przedsiębiorstwach nie należy do łatwych zadań ze względu na to, że bardzo często głęboko......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie