Simple S.A. podpisało umowę z Wojskowym Instytutem Technicznym.

wdrożenie systemu ERP

Spółka podpisała kontrakt o łącznej wartości 950 000 zł netto (1 168 500 zł brutto) z WITU – czyli Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia. Umowa swym zakresem obejmuje  dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego z licencją, oprogramowaniem bazodanowym, usługami serwisowymi i gwarancyjnymi.
Podpisanie kontraktu z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia o wartości niemal miliona złotych to kolejny sukces mojego Zespołu w tym roku.  Liczę na to, że w do końca tego roku, czyli kiedy wg planu wdrożenie się zakończy,  Instytut rozszerzy listę naszych klientów referencyjnych i będzie wyznacznikiem do podejmowania kolejnych wyzwań w tej branży – komentuje Monika Firlej, Dyrektor Handlowy.
Projekt obejmuje dostawę zintegrowanego rozwiązania informatycznego w obszarze Finansowo- Księgowym, Majątku Trwałego, Gospodarki magazynowej, Logistyki, Zakupów i sprzedaży, Kadr i Płac, Zarządzania projektami, Elektronicznego obiegu i archiwum dokumentów oraz Budżetowania i analiz ekonomicznych
Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia jest instytutem badawczym, realizującym badania naukowe i prace rozwojowe z zakresu obronności i bezpieczeństwa państwa, ukierunkowane na wdrożenie i praktyczne zastosowanie.
Jako jednostka organizacyjna nadzorowana przez Ministra Obrony Narodowej, WITU wspiera proces modernizacji Sił Zbrojnych, dostarczając innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Partnerami Instytutu są jednostki naukowe i produkcyjne, wiodące w dziedzinie zastosowań wysoko zaawansowanych technologii.

https://simple.com.pl/

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie