Strauss Cafe – jak firma doskonali swoje procesy zarządzania produkcją?

system APS

Strauss Cafe jest liderem, jeśli chodzi zarówno o produkcję, jak i dystrybucję kawy w Polsce. Funkcjonuje na rynku od ponad 28 lat. Firmę charakteryzuje jeden z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Europie, a produkcja firmy sięga 25 tysięcy ton kawy rocznie. To 1/3 całkowitego spożycia kawy w Polsce! Wśród klientów Strauss Cafe znajdują się m.in. takie marki, jak MK Cafe, Pedro’s, Fort czy Mildano.

Jak firma Strauss Cafe utrzymuje tak silną pozycję na bardzo zmiennym i trudnym rynku od tylu lat? Jak usprawnia swoje procesy zarządzania produkcją? Czym wspiera swoje działania? O tym poniżej.

Wyobraźmy sobie przez chwilę, że jest rok 2013 - w Polsce coraz więcej mówi się o systemach APS, a wiele firm zaczyna uświadamiać sobie, że przy bardziej skomplikowanych, wieloetapowych procesach produkcyjnych systemy klasy ERP to za mało i warto zacząć wspierać się bardziej wyspecjalizowanymi systemami IT. Wśród tych firm znajduje się Strauss Cafe, na którego czele stoją specjaliści o ponadprzeciętnej wiedzy, niestety z dosyć przeciętnymi narzędziami. Same umiejętności powoli przestają być wystarczające, bo przy nagłym wzroście liczby zamówień zaczyna brakować po prostu... czasu. Firma podejmuje decyzję o wdrożeniu systemu Asprova APS, a na swojego partnera biznesowego wybiera firmę doradczo-wdrożeniową eq system. 

Strauss Cafe jest doskonałym przykładem przedsiębiorstwa, które w sposób bardzo świadomy wybrało wyspecjalizowany system IT. Dlaczego? Ponieważ oprogramowanie Asprova APS wspiera funkcjonowanie firmy od ponad 9 lat - rośnie razem z organizacją, a dzięki temu cały czas generuje nowe korzyści biznesowe.

To była najlepsza decyzja, jeśli chodzi o wybór oprogramowania do tak dynamicznie zarządzanego produktu - podsumowuje Paweł Wiktorowski, IT Production Systems Administrator w Strauss Cafe Poland
Jakie jeszcze korzyści przyniosła firmie Strauss Cafe współpraca z eq system i system Asprova APS?

Zachęcamy do oglądnięcia materiału wideo w całości:

 

 

 

Zobacz wszystkie aktualności
Status quo czy ewolucja?
Michał Tekiela CEO, ANEGIS
Status quo czy ewolucja?
Zmiany – nieodłączny towarzysz rewolucji, transformacji, postępu; wróg zastoju. Gdy środowisko, w którym funkcjonuje organizacja,......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie