IFS liderem wśród dostawców rozwiązań EAM w modelu SaaS i w chmurze według raportu IDC MarketScape

cykl życia majątku

IFS znalazł się w kategorii Liderzy dzięki oferowanej zaawansowanej funkcjonalności EAM obejmującej cały cykl życia projektu i majątku przedsiębiorstwa
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że dzięki oferowanym rozbudowanym możliwościom w zakresie zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management, EAM) został uznany za lidera w raporcie IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Asset-Intensive EAM Applications 2019 Vendor Assessment*.

Od momentu rozpoczęcia działalności w zakresie rozwiązań EAM ponad 35 lat temu, IFS stworzył rozbudowaną ofertę rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu, w tym sektora lotnictwa i obrony, energetyki, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora ropy i gazu oraz przemysłu wydobywczego.
Po dokonaniu szczegółowej oceny strategii i możliwości IFS, IDC MarketScape w swoim raporcie umieścił  firmę w Kategorii Liderów wśród firm oferujących rozwiązania EAM w modelu Saaś i w chmurze dla branż kapitałochłonnych. W badaniu zwrócono uwagę na następujące atuty oferty technologicznej IFS:

  • Cykl życia projektu i aktywów: Oprogramowanie EAM oferowane przez IFS obejmuje rozbudowaną funkcjonalność w obszarze zarządzania cyklem życia aktywów, z zaawansowaną funkcją dynamicznego harmonogramowania i mechanizmem optymalizacji, a także rozwiązaniem mobilnym.
  • Pełna funkcjonalność przedsiębiorstwa: IFS zapewnia pełną ofertę dla przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania aktywami, w tym zintegrowane rozwiązania i funkcje dla obszaru finansów, łańcucha dostaw, HR, produkcji, projektów, jakości, HSE oraz zarządzania usługami serwisowymi.
  • Dogłębna wiedza z zakresu branży lotniczej: Rozwiązanie IFS Maintenix Fleet Planner pomaga planistom efektywniej generować długoterminowe plany działań w zakresie zaawansowanej obsługi technicznej, umożliwiając im wybranie najlepszego planu w celu zmaksymalizowania dostępności floty lotniczej, w tym możliwości przeprowadzenia analizy „what-if” i porównywania planów.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z uzyskania tytułu lidera w tym raporcie, co uważam za dowód naszych niestrudzonych wysiłków, aby stale podwyższać standardy” – powiedział Christian Pedersen, Chief Product Officer w korporacji IFS. „Branże kapitałochłonne, które obsługujemy, należą do najściślej kontrolowanych branż na świecie, o najsilniejszych regulacjach, co oznacza, że cyfrowa transformacja i przełomowe technologie muszą być wdrażane z zachowaniem ostrożności, zawsze w oparciu o informacje zwrotne otrzymane od klienta i dogłębną znajomość branży. Wyróżnienie otrzymane od IDC MarketScape dodaje nam energii w pracy nad rozwojem rozwiązań, które będą odgrywać wiodącą rolę w dziedzinie zarządzania aktywami w przyszłości”.

Raport IDC MarketScape dostępny jest pod adresem: https://info.ifsworld.com/2019-IDC-MarketScape-EAM.html.

*IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Asset-Intensive EAM Applications 2019 Vendor Assessment, IDC #US44891419, marzec 2019 r.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifsworld.com

O IDC MarketScape: Model oceny dostawcy stosowany przez IDC MarketScape został opracowany w celu zapewnienia przeglądu zdolności konkurencyjnej dostawców ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych) na danym rynku. Metodologia badawcza wykorzystuje rygorystyczną metodologię oceny w oparciu o jakościowe i ilościowe kryteria, których wynikiem jest graficzne przedstawienie pozycji każdego z dostawców w obrębie danego rynku. IDC MarketScape zapewnia przejrzyste reguły, które umożliwiają miarodajne porównanie ofert produktów i usług, możliwości i strategii, bieżących i przyszłych rynkowych czynników sukcesu dostawców rozwiązań w zakresie IT i telekomunikacji. Zapewnia ona ponadto nabywcom technologii kompleksową ocenę mocnych i słabych stron obecnych oraz potencjalnych dostawców.
 

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Zobacz wszystkie aktualności
Predykcyjne utrzymanie ruchu.
Wojciech Kucz Dyrektor Techniczny ISP Polska Sp. z o.o.
Coraz bardziej zautomatyzowany i technologicznie zaawansowany park maszynowy wymaga nowoczesnych rozwiązań. Systemy Predictive......
Jak wdrożyć system BPA?
Zbigniew Błaszczyk Prezes Zarządu, Febit
BPA
Informatyzacja jest istotnym elementem rozwoju współczesnych organizacji, obejmując kolejne obszary ich aktywności. Najczęściej......
Jakie zmiany po wdrożeniu APS?
Andrzej Nowak, Współwłaściciel firmy, Belin  
Andrzej Nowak,
Współwłaściciel firmy,
Belin
 
Po wdrożeniu systemu zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji w naszym przedsiębiorstwie zdecydowanie poprawiliśmy......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie