Sente na 23. miejscu w rankingu Gepardy Biznesu

gepardy biznesu

Sente znalazło się wśród Gepardów Biznesu w kategorii firm z branży informatycznej. Na 856 sklasyfikowanych przedsiębiorstw IT wrocławska spółka uplasowała się na 23 miejscu. Wysoka lokata Sente to rezultat wzrostu firmy, która na przestrzeni ostatnich lat zwiększa swoją wartość średnio o 20% rok do roku.

Ranking według Instytutu Europejskiego Biznesu
Zestawienie Gepardy Biznesu tworzone jest na bazie analiz finansowych, których autorami są specjaliści Instytutu Europejskiego Biznesu. W lutym 2019 roku Instytut zebrał dane finansowe 51 tys. polskich firm i szczegółowo je zbadał. W zestawieniu znalazły się przedsiębiorstwa, które dynamicznie się rozwijają, a ich średnia dynamika wzrostu, obliczona na podstawie wartości przychodów i zysków, przekraczała poziom 10%. 

Dynamiczny rozwój
Początek roku to czas prezentacji wyników różnego rodzaju rankingów. Wysokie miejsca Sente w takich zestawieniach jak Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa zostały uzupełnione wyróżnieniem w Gepardach Biznesu. Wszystkie wymienione rankingi są nie tylko prestiżowe, ale przede wszystkim wiarygodne - bazują na danych finansowych przedsiębiorstw. Takie zestawienia to dobre źródło wiedzy o kondycji branży, jak i o sytuacji poszczególnych firm.

                                                                                         

https://sente.pl/

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie