Nowe wdrożenie D365 oraz trendy w systemach ERP na 2019 rok.

system ERP w chmurze


Coraz więcej ludzi docenia zalety systemu ERP Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. W styczniu, firma Integris Systemy IT Sp. z o.o. rozpoczęła kolejne wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, tym razem w firmie z branży produkcyjnej. Klientem jest nowoczesna Polska firma, specjalizująca się w produkcji materiałów POS, która posiada swój oddział – spółkę handlową w Niemczech, ale zasięgiem swojej działalności obejmuje całą Europę. Nasz klient realizuje nawet najbardziej zaawansowane projekty POS dla wiodących, europejskich firm z różnych branż. Na początku proces implementacji zakłada wdrożenie systemu ERP w siedzibie głównej firmy w Poznaniu. Głównym celem wdrożenia jest maksymalna automatyzacja procesów, w szczególności w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji oraz procesów międzyfirmowych. Wdrożenie Dynamics 365 for Finance and Operations pozwoli zaoferować klientom najwyższą jakość produktów w najlepszych cenach oraz sprawne kierowanie i optymalizację projektu na każdym jego etapie. Wdrożenie ma być skoncentrowane na jak najszybszym uruchomieniu Systemu i uzyskaniu zakładanej wartości dodanej, w związku z tym wybrano formułę pracy SaaS ("w chmurze") oraz zwinną metodykę wdrożenia.

Instalacja oprogramowania w chmurze – model Saas, jest coraz bardziej popularna i coraz więcej klientów przenosi się do „chmury" (tzw. cloud computing). Chmura jest już nie tylko platformą lub dostępną opcją, lecz kluczem do cyfrowej transformacji w biznesie. Chociaż kuszące jest pozostawanie w systemie tzw. „on-premises" z jakichkolwiek powodów, które można by mieć – najlepiej opracować strategię chmury, która obejmuje obecny system ERP i inne podstawowe systemy.

Firma jest kolejną spółką, która skorzysta z możliwości cyfryzacji biznesu jakie daje program Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations. System ten jest zbiorem aplikacji biznesowych ułatwiających dostęp do danych i umożliwiających kontrolę działań podejmowanych w firmie. Obecnie trwa faza analizy i projektowania, a proces wdrożenia nowego systemu Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations przebiega bardzo intensywnie.

Dotychczasowe doświadczenie doradców firmy Integris w branży produkcyjnej okazało się niezwykle pomocne. Nasi konsultanci zapewniają kompleksowe szkolenie z obsługi oprogramowania oraz dostarczają mnóstwo przykładów funkcjonalności nowego systemu, a szkolenia są spersonalizowane by umożliwić pracownikom skoncentrowanie się na swoich wyjątkowych procesach biznesowych, odpowiednich dla danej branży i dostosowanych do potrzeb firmy. Czytaj więcej na temat rozwiązań dla poszczególnych branż. Docelowo wdrożenie obejmie wszystkie działy w firmie.

Zobacz wszystkie aktualności
Predykcyjne utrzymanie ruchu.
Wojciech Kucz Dyrektor Techniczny ISP Polska Sp. z o.o.
Coraz bardziej zautomatyzowany i technologicznie zaawansowany park maszynowy wymaga nowoczesnych rozwiązań. Systemy Predictive......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie