Trendy w handlu B2B i dystrybucji na 2019 rok - raport Sente

raport

 

Co czeka sektor handlu B2B i dystrybucji w 2019 roku? Według raportu opracowanego przez Sente, trendami dyktującymi rozwój firm z tej gałęzi gospodarki będzie m.in. postępująca cyfryzacja procesów handlowych oraz skrócenie cykli logistycznych.

Merytoryczne opracowanie i wiedza ekspercka

Raport Sente “Trendy w handlu B2B i dystrybucji” stanowi diagnozę stanu rynku i predykcję kierunków rozwoju opracowaną na podstawie analizy badań oraz w oparciu o opinie zebrane od ekspertów, managerów i specjalistów z branży.

W materiale swoją prognozę dla handlu B2B i dystrybucji na 2019 rok przedstawili:

  • Artur Olejniczak – project manager związany zawodowo z Instytutem Logistyki i Magazynowania, trener Biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki.​​​
  • Krzysztof Wieczorek - business architecture director, w OEX E-Business, manager z 20-letnim doświadczeniem w obszarach: zarządzanie i administracja sprzedaży, e-commerce i trade marketing.
  • Artur Piekarczyk - współzałożyciel ALLWINS.COM, od blisko 20 lat związany z handlem B2B, wcześniej członek zarządu TIM SA.
  • Bartek Tulejko - od ponad 20 lat związany z logistyką, ostatnie lata zarządzał logistyką firmy JYSK w regionie CEE. Wcześniej pełnił funkcje zarządcze w firmach z sektora usług logistycznych (Kuehne+Nagel, DSV).
  • Dr hab. Arkadiusz Kawa - prof. nadzw. UEP, pracownik Katedry Logistyki i Transportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, PRO Partner w Last Mile experts.

Prognozy długoterminowe 

W ostatniej części raportu znalazły się trendy makro, czyli kierunki rozwoju na najbliższe 2,3 i 5 lat. Eksperci odpowiedzieli na pytania, czy i kiedy możemy spodziewać się ochłodzenia koniunktury oraz jakie inwestycje pozwolą w perspektywie kilku lat zwiększyć skalę działania firm handlujących na rynku B2B.

Raport Sente można pobrać na stronie: http://bit.ly/2Rl1rrx

 

 

 

 

 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie