Międzynarodowy wykonawca z sektora ropy i gazu Borr Drilling wdraża IFS Applications w rekordowym czasie

ERP


Branżowe rozwiązanie firmy IFS oparte na najlepszych praktykach wdrożone na lądzie i na siedmiu platformach wiertniczych w ciągu sześciu miesięcy

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że międzynarodowa spółka wiertnicza Borr Drilling wdrożyła IFS Applications™, aby poprawić wydajność działalności i zoptymalizować swoje systemy IT. System zostanie uruchomiony w ramach implementacji IFS Applications na 10 platformach wiertniczych dla 1000 użytkowników do stycznia 2019 r. 

Borr Drilling to międzynarodowy wykonawca wiertniczy z flotą składającą się z 36 platform wiertniczych, z czego 9 obecnie jest w budowie. Aby wesprzeć realizację swojego celu, tj. uzyskanie roli wiodącego dostawcy wiertnic podnośnych i usług wiertniczych a także aby wzmocnić skuteczność swoich działań, spółka Borr zdecydowała się wymienić dotychczasowy system do zarządzania przedsiębiorstwem.

Uznając szybkie wdrożenie za swój priorytet, firma wybrała system IFS Applications oferujący niezawodne funkcje z przeznaczeniem dla branży wykonawców morskich odwiertów. Rozwiązanie IFS wspiera procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu, w tym zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM), wymianę danych między obiektami na lądzie i morzu, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse, a także zarządzanie dokumentacją. 

W branży odwiertów naftowo-gazowych kluczowe znaczenie ma kompleksowy wgląd na żądanie w stan techniczny platformy. Wysoki priorytet dla operatorów platform wiertniczych ma również obsługa techniczna, jako że w istotny sposób wpływa na wielkość oszczędności i płynniejsze działanie. System IFS Applications zapewni, aby wszystkie składniki infrastruktury krytycznej były pod ciągłym nadzorem, umożliwiając firmie przewidywanie występowania usterek i przypadków zmniejszenia wydajności pracy, zanim takie zdarzenia będą miały miejsce. Rozwiązanie umożliwi spółce Borr szybciej i efektywniej zarządzać obsługą techniczną o znaczeniu krytycznym, certyfikatami, łańcuchem dostaw i finansami, a wszystko dzięki jednemu, zintegrowanemu systemowi.

Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii powiedziała: „Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc firmie Borr osiągnąć wyznaczony cel i uzyskanie pozycji wiodącej, morskiej spółki wiertniczej. Sukces projektu wynika ze starań podjętych przez wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań wielu wiodących na świecie firm z sektora ropy i gazu. Firma Borr zwróciła się do nas ze względu na nasze doświadczenie i wydajną metodologię wdrażania, a także na sposób, w jaki jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania przedsiębiorstwa. Cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą współpracę z firmą Borr i oczekujemy z niecierpliwością jej poszerzenia”.

Od ponad 20 lat IFS współpracuje z właścicielami dużych, mobilnych, morskich obiektów, w tym Maersk Drilling, Rowan Companies, Odfjell Drilling, Aro Drilling, BW Offshore, Borr Drilling, Floatel International, Transocean, Maersk Supply Service, PGS, Mermaid Marine oraz Yinson Berhad.
Więcej informacji na temat sposobu, w jaki IFS wspiera przedsiębiorstwa z sektora ropy i gazu można znaleźć na stronie: www.ifsworld.com/corp/industries/oilfield-service-software/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: 48 512 134 493, anna.machol@amedia.com.pl

O firmie Borr Drilling
Borr Drilling to międzynarodowy wykonawca odwiertów, który jest właścicielem i operatorem wiertnic podnośnych o nowoczesnej i zaawansowanej projektowo konstrukcji i świadczy usługi wiertnicze na rzecz przemysłu poszukiwań i wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego w skali światowej, na wodach o głębokości do ok. 400 stóp (ok. 122 m). Dzięki niskiemu poziomowi kosztów, silnej i doświadczonej kulturze organizacyjnej połączonej z unikalną strukturą kapitału, Borr Drilling zostało stworzone, aby dużo zmienić. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://borrdrilling.com/.
 

O firmie IFS 
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 

W Polsce IFS obsługuje ponad 260 klientów, do których należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, PLAST-MET Automotive Systems, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifsworld.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.
 

Zobacz wszystkie aktualności
Główne różnice po wdrożeniu systemu MES
Andrzej Janiszewski, Information Services MES Manager Europe/Asia, Silgan White Cap Polska   
Andrzej Janiszewski,
Information Services MES Manager Europe/Asia,
Silgan White Cap Polska 
 
Z mojego puntu widzenia systemy klasy MES są nieodłącznym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa, my osobiście wykorzystujemy......
Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie