Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland

nagroda

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) wyróżniła przedstawicielkę IFS Poland nagrodą Róża Energetyki. 

Zarząd Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) ustanowił nagrodę Róża Energetyki, chcąc w ten sposób uczcić zasługi i osiągnięcia kobiet w polskim sektorze energetyki. Nagroda została ustanowiona w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz setną rocznicą przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych. Jedną z laureatek jest Ewa Mieczkowska, wieloletni dyrektor ds. sektora energetyki w IFS Poland, a obecnie doradca w zakresie rozwiązań dla energetyki. Pamiątkowe statuetki wręczono podczas uroczystego spotkania 13 grudnia 2018 roku w Warszawie. 

Ewa Mieczkowska, związana z sektorem energetyki od 1965 roku, była wielokrotnie nagradzana za swoje prace badawczo-rozwojowe. W roku 1993 została odznaczona złotą odznaką „Zasłużony dla Energetyki, a w roku 1995 otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi z rąk Prezydenta RP. Od 1998 roku jest związana z IFS Poland, uczestnicząc w pracach nad informatyzacją polskich elektrowni.

Marcin Taranek, prezes IFS na Europę Wschodnią i Azję Centralną, komentuje: „Gratulujemy Ewie tego wyróżnienia. Cieszymy się, że doceniona została jej wieloletnia działalność na rzecz propagowania nowoczesnych technologii informatycznych w sektorze energetyki. Przedsiębiorstwa z tego sektora coraz częściej inwestują w technologie, które umożliwiają cyfryzację, inteligentne usługi najwyższej jakości i proaktywną obsługę techniczną infrastruktury gwarantującą ciągłość świadczenia usług. IFS, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku energetyki, jest w stanie dostarczać klientom rozwiązania branżowe oparte na najlepszych praktykach”.

Energetyka i usługi użyteczności publicznej to dla IFS kluczowy sektor. Rozwiązania IFS do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i planowania zasobów (ERP) wprowadzono w jednych z największych na świecie projektach w przedsiębiorstwach energetyki wytwórczej, korporacjach obsługujących krajowe sieci energetyczne, elektrowniach jądrowych i międzynarodowych firmach zajmujących się wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją energii. W Polsce klientami IFS w sektorze energetyki i użyteczności publicznej są m.in. firmy: TAURON Wytwarzanie S.A, Tauron Ciepło S.A., Enea Wytwarzanie sp. z o.o., PGNiG Termika, Energa Elektrownie Ostrołęka SA., MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A. MPWiK SA we Wrocławiu i in.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: 48 512 134 493, anna.machol@amedia.com.pl

O Izbie Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska
Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) jest ogólnopolską organizacją branżową samorządu gospodarczego, której głównym celem jest pomocy dla członków Izby w rozwiązywaniu ich problemów ekonomicznych i organizacyjnych. Istotny człon działania Izby dotyczy przygotowania i realizacji wspólnych przedsięwzięć w dziedzinie inwestycji energetycznych w kraju i zagranicą, jak również promowania nowoczesnych technik i technologii. Izba prowadzi szerokie działania w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego i promocji odnawialnych źródeł energii. 

Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFSworld.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland
 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie