nVision z podwójnym tytułem Produkt Roku 2018

monitoring i zarządzanie

Po raz siódmy z rzędu czytelnicy magazynu IT Professional wybrali Axence nVision Produktem Roku. Zdobyliśmy również I miejsce w plebiscycie IT w Administracji. Dziękujemy!

To już siódmy z rzędu triumf w Axence nVision w kategorii Monitoring i Zarządzanie i kolejna nagroda Czytelników. Oprogramowanie nVision jest rekordzistą na liście laureatów  magazynu IT Professional – aplikacja zdobyła także maksymalną ocenę w redakcyjnym teście i rekomendację „IT Professional”. 

Laury zdobyła dziesiątą edycja nVision i jej nowe funkcje, wśród których część dotyczyła modyfikacji w kontekście RODO. Mnogość nowości funkcjonalnych w tym roku uzupełniła wersja 10.3. nakierowana na wyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. 

Zwycięstwa w głosowaniach czytelników IT Professional i IT w Administracji są dla nas  niezwykle ważne. To właśnie głos użytkowników uznajemy, za najważniejszy test dla Axence nVision®. Tworzymy oprogramowanie z myślą o komforcie w użytkowaniu. Chcemy dostarczać rozwiązania, które dają satysfakcję i ogólną frajdę. Jednocześnie stawiamy na jakość produktów i narzędzi.  Recenzje i kolejne nagrody odzwierciedlają te cechy nVision® – jakość i przyjazny UXkomentuje Grzegorz Oleksy, Prezes Zarządu Axence

Produkt Roku 2018 IT w Administracji to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze produkty IT wykorzystywane w codziennej pracy w jednostkach sektora publicznego. nVision zdobyło 1. Miejsce w głosowaniu użytkowników i redakcji w kategorii Oprogramowanie zabezpieczające

7. Edycja rankingu IT Professional to wieloetapowy proces w trakcie którego czytelnicy zgłosili ponad 300 rozwiązań IT, na które można było oddawać głosy w 2. etapie. Głosami Czytelników opogramowanie Axence nVision® zostało Produktem Roku w kategorii Monitoring i zarządzanie.  

Taktujemy zaufanie i pozytywną opinię użytkowników jako spełnią obietnicę utrzymania wysokiej jakości naszych rozwiązań. Największą radość sprawia nam zaangażowanie i więź ze społecznością nVision. Spotykamy się w szerokim gronie na konferencjach i szkoleniach, rozmawiamy nie tylko przy okazji zgłoszeń supportowych. Cenimy sobie merytoryczny odzew i sugestie co do rozwoju produktów. Bliskie relacje z klientami procentują – podkreśla Robert Posłajko, PR & Marketing Manager w Axence. 

Axence sp. z o.o. sp. k. ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków  
Więcej informacji udziela: 
Robert Posłajko - PR & Marketing Manager, +48 12 448 13 27. +48 533 884 482
 

Zobacz wszystkie aktualności
Status quo czy ewolucja?
Michał Tekiela CEO, ANEGIS
Status quo czy ewolucja?
Zmiany – nieodłączny towarzysz rewolucji, transformacji, postępu; wróg zastoju. Gdy środowisko, w którym funkcjonuje organizacja,......
WMS - Krótszy czas pracy
DTW Sp. z.o.o.   Przemysław Opyrchał Kierownik Magazynu  
DTW Sp. z.o.o.  
Przemysław Opyrchał
Kierownik Magazynu
 
Po wprowadzeniu systemu WMS do firmy DTW, zaobserwowaliśmy przede wszystkim skrócenie czasu prac wykonywanych na magazynie....

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie