Bądź gotowy na elektroniczną wysyłkę sprawozdań JPK_SF

ustawa o JPK

 

1 października 2018 r. weszła w życie druga część zmian wynikających z nowelizacji ustawy o KRS. W związku z powyższym, konieczne będzie składanie sprawozdań finansowych zgodnie z formatem JPK_SF. Wyzwanie dla przedsiębiorców stanowi zamiana danych dotychczas gromadzonych w arkuszach kalkulacyjnych i przepisywanych do formularzy papierowych na pliki XML zgodne z właściwym schematem JPK_SF. Jest to czasochłonny i skomplikowany proces, dlatego też przedsiębiorcy będą potrzebowali narzędzia, które pozwoli na wprowadzenie niezbędnych informacji, bądź przekonwertuje dane z arkuszy kalkulacyjnych na pożądany format. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z powyższych zmian legislacyjnych, Todis Consulting przygotował aplikację do generowania elektronicznych sprawozdań w oparciu o system iScala. Rozwiązanie ułatwia przygotowanie Sprawozdań Finansowych w odpowiednim formacie, a kodowanie Bilansu i Rachunku Wyników nigdy wcześniej nie było tak proste. 
Już dziś skontaktuj się z nami, a z chęcią przedstawimy szczegóły naszego rozwiązania. 

                                                                    

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie