Firma IFS, określona przez ARC Advisory Group mianem lidera rynku oprogramowania EAM dla sektora lotnictwa i obrony, podwoiła udziały w rynku 

dostawca oprogramowania do zarządzania majątkiem

Raport stwierdza, że IFS po raz 10. z rzędu utrzymuje największą część globalnego rynku oprogramowania do zarządzania majątkiem  przedsiębiorstwa (EAM) dla sektora lotnictwa i obrony

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, informuje że według niezależnego źródła jest największym pod względem udziałów w rynku dostawcą oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) dla globalnego sektora lotnictwa i obrony. To już dziesiąty rok z rzędu, gdy wiodąca firma badawcza i doradcza ARC Advisory Group wskazuje IFS jako światowego lidera w produkcji oprogramowania EAM dla specjalistycznego rynku A&D.
 

Raport firmy ARC „Enterprise Asset Management Global Market 2017 – 2022” stwierdza, że firma IFS niemal podwoiła swoje łączne udziały w rynku A&D i z roku na rok powiększa swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami. Dane obejmują wzrost dochodów spowodowany nabyciem w 2017 roku firmy Mxi Technologies, dostawcy oprogramowania do zarządzania remontami w sektorze lotnictwa.

Pozycja IFS jest szczególnie silna na światowym rynku lotnictwa i obrony” – powiedział Ralph Rio, dyrektor ds. badań nad oprogramowaniem dla przedsiębiorstw w firmie ARC Advisory Group. „Firma ta jeszcze powiększyła swoją przewagę dzięki dobrym wynikom sprzedaży rozwiązania IFS Maintenix i systemu IFS Applications firmom z sektora A&D”.
 

W ubiegłym roku IFS zawarła kilka ważnych transakcji i umów o współpracy, m.in. z PSA Airlines, Air Transport Services Group (ATSG), AECOM, TEST-FUCHS, Tsunami Tsolutions, G7 Aerospace i Calidus. Ci klienci i partnerzy dołączają do bazy wiodących użytkowników w sektorze lotnictwa i obrony, która obejmuje takie przedsiębiorstwa, jak BAE Systems, Lockheed Martin, General Dynamics, SAAB, HAL, Emirates, LATAM, China Airlines, Air France-KLM czy Southwest Airlines.

Scott Helmer, prezes ds. lotnictwa cywilnego i wojskowego w korporacji IFS, dodał: „W ciągu ostatnich 10 lat firma IFS pozostawała czołowym dostawcą oprogramowania EAM dla przedsiębiorstw różnej wielkości w tym bardzo dynamicznym sektorze. Nasza wieloletnia pozycja lidera opiera się na konsekwentnym wprowadzaniu innowacyjnych produktów i usług oraz zespole pracowników posiadających szeroką wiedzę specjalistyczną i doświadczenie w branży. Ponieważ optymalizacja zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa pozostaje kluczowa dla dostępności, bezpieczeństwa i wydajności sprzętu, te priorytety będą nadal sprzyjać naszemu wzrostowi i sukcesowi w przyszłości”.


Więcej informacji na temat wspierania przez firmę IFS klientów z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie https://www.ifsworld.com/corp/industries/aerospace-and-defense/.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 
W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm.

Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Zobacz wszystkie aktualności
Teoria, a praktyka wdrożeń
PRO Siechnice Ireneusz Kucharski, Prokurent – Z-ca Dyrektora  
PRO Siechnice
Ireneusz Kucharski,
Prokurent – Z-ca Dyrektora
 
Dzięki systemowi pracownicy magazynowi znacznie usprawnili swoją pracę, aktualnie mogąc wykonywać większą ilość procesów w......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie