Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. wybiera system IFS Applications 10, aby uzyskać pełną przejrzystość procesów 

budowa statków

Karachi Shipyard & Engineering Works (KS & EW) wdroży system IFS Applications do projektów budowy statków i okrętów podwodnych, produkcji, łańcucha dostaw, finansów, zasobów ludzkich, prac remontowych i inżynierskich

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. (KS & EW) wdroży system IFS Applications™ 10 jako swój bazowy system ERP do zarządzania podstawowymi procesami biznesowymi, takimi jak zarządzanie projektami, produkcja, remonty i konstrukcja. 

Jako największa pakistańska stocznia i najstarsze przedsiębiorstwo przemysłu ciężkiego KS & EW odgrywa ważną rolę w poszerzaniu bazy przemysłowej kraju. Aby pobudzić wydajność i zapewnić efektywność wszystkich swoich operacji, firma musiała wymienić swoje dotychczasowe systemy na nowoczesne i w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP. 

Po przeprowadzeniu kompleksowej oceny, która objęła kilku głównych dostawców ERP, firma KS & EW zdecydowała się na system IFS Applications. W wyniku jego wdrożenia wszystkie procesy będą zarządzane na jednej, zintegrowanej platformie, która zapewni firmie pełną widoczność procesów w czasie rzeczywistym, a także większą ścisłość informacji.
 

Jesteśmy pod wrażeniem możliwości systemu IFS Applications i cieszymy się, mogąc współpracować  z globalnym dostawcą ERP, który ma doświadczenie we wspieraniu przedsiębiorstw, zwłaszcza stoczni” – stwierdził kontradmirał Ather Saleem SI(M); dyrektor generalny KS & EW. Dodał, że firma IFS będzie się starała zrealizować projekt przed czasem oraz utorować drogę do doskonalenia i podnoszenia wydajności procesów i metod pracy stoczni.
 

Shiraz Lye, dyrektor sprzedaży i marketingu w IFS w Azji Południowej, dodał: „Jesteśmy pewni, że technologia IFS przyniesie ogromną poprawę wydajności, a także większą przejrzystość i wewnętrzną spójność całej rozległej działalności spółki. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z wdrożeniem o takiej skali, a nasz zespół ma duże doświadczenie we współpracy z klientami z tego sektora. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie standardy firmy KS & EW”.
 

We wdrożeniu pomoże firma Synergy Computers (Pvt.) Ltd., członek sieci IFS Partner Network. Iqbal Ahmed, dyrektor generalny w firmie Synergy Computers, dodał: „Połączenie funkcjonalności i możliwości technicznych systemu IFS Applications oraz usług świadczonych przez Synergy Computers zapewni spełnienie wszystkich wymogów biznesowych i operacyjnych firmy KS & EW. Biorąc pod uwagę naszą wiedzę specjalistyczną i najlepsze praktyki, możemy z niecierpliwością czekać na dostarczenie znakomitego rozwiązania, które spełni wysokie oczekiwania firmy KS & EW. Ekscytujące dla nas jest bycie częścią tego projektu, który wzbudza zainteresowanie w całym kraju, i z niecierpliwością oczekujemy jego realizacji w terminie i zgodnie z założonym budżetem”.
 

Więcej na temat wspierania firm z sektorów stoczniowego i morskiego przez IFS można przeczytać tutaj: www.ifsworld.com/corp/industries/engineering-construction infrastructure/shipbuilding/.

O firmie Karachi Shipyard and Engineering Works L td. 
Karachi Shipyard & Engineering Works Limited (KS &EW) została założona w połowie lat 50. i stała się spółką akcyjną w roku 1957. Siedziba KS & EW znajduje się na zachodnim nabrzeżu Karachi i zajmuje powierzchnię 71 akrów. Jako czołowa stocznia w regionie przedsiębiorstwo stara się dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi. Dostarcza ono ukierunkowane na klienta rozwiązania dla branż powiązanych z przemysłem naftowym i gazowym, cukrowniczym, energetycznym, petrochemicznym, ciężkim oraz dla innych zakładów zgodnie z wymaganiami. Zintegrowana oferta produktów KS & EW zaspokaja potrzeby inżynierii, produkcji, budowy, oddawania do użytku, napraw statków i zaopatrzenia. Firma ma dużą halę budowy statków, dwa obszary produkcji bloków, trzy miejsca postoju statków, dwa suche doki, dobrze wyposażony warsztat mechaniczny oraz dużą instalację do oczyszczania pneumatycznego i malowania z nowoczesnymi maszynami do nakładania farby w kontrolowanym środowisku zgodnie z normami międzynarodowymi. 
Karachi Shipyard and Engineering Works Ltd. buduje wiele różnych statków o wysokiej jakości i niezawodności dla krajowych i zagranicznych klientów i ma w swoim dorobku liczne statki towarowe, holowniki i statki pomocnicze, okręty wojenne i okręty podwodne. Działalność firmy ma charakter kompleksowy i obejmuje także cały proces budowy i montażu, malowanie i oczyszczanie, testy i próby wyposażenia. Firma zawsze skupia się na dotrzymywaniu terminów i osiąganiu celów umownych. Prace konstrukcyjne są wykonywane z pełną gwarancją i zgodnie z normami największych na świecie towarzystw klasyfikacyjnych, takich jak Lloyd’s Register for Shipping, Bureau Veritas, China Classification Society i in.

O firmie Synergy Computers
Synergy Computers jest dostawcą rozwiązań informatycznych prowadzącym działalność w Pakistanie od 1981 roku. SCL zatrudnia obecnie około 160 pracowników i posiada oddziały w 6 głównych miastach: Karachi, Islamabadzie, Lahore, Peshawarze, Faisalabadzie i Gilgit. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług na rynku IT w Pakistanie, 
w tym oprogramowanie firm trzecich i własne, zaawansowane rozwiązania z zakresu serwerów i pamięci masowej, rozwiązania sieciowe, pomoc techniczną oraz doradztwo informatyczne. SCL jest partnerem i przedstawicielem w Pakistanie kilku czołowych firm z lokalnej i globalnej branży IT, w tym IFS. SCL ściśle współpracuje z krajowymi organizacjami z sektora publicznego i prywatnego i posiada zespoły dedykowanych/doświadczonych specjalistów ds. marketingu, wdrażania oraz wsparcia technicznego rozwiązań dla przedsiębiorstw. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.synergy.net.pk.

O firmie IFS
IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. 
W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 260 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com
Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland
Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem http://blog.ifsworld.com, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.


 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie