Kolejnym polskim klientem KVADOS jest firma BZK Alco

wdrożenie systemu sprzedażowego BZK Alco jest jednym z największych producentów wyrobów spirytusowych w Polsce i wchodzi w skład dużej grupy handlowej specjalizującej się w przetwórstwie produktów rolnych, do której należy również Bakoma, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra i Bioagra-olej. W nawiązaniu do udanego wdrożenia systemu myAVIS® w firmach Bakoma i Polskie Młyny kierownictwo BZK Alco zdecydowało się pójść tą samą drogą i za pomocą rozwiązania „kvadosowego” dotyczącego sterowania i zarządzania relacjami z klientami znacząco poprawić pracę swoich przedstawicieli handlowych w terenie. Codzienne zadania ponad 40 przedstawicieli handlowych związanych z kontrolą sprzedaży i dystrybucji napojów zostaną znacznie uproszczone. Użytkownicy będą mieli natychmiastowy przegląd w zakresie zrealizowanych zamówień, promocji, będą mogli śledzić długookresowo poziom cen produktów. Oczekiwane korzyści zapewni szybszy obrót towarów, wzrost sprzedaży, a przede wszystkim poprawa procesów dystrybucji i współpraca z odbiorcami firm detalicznych i hurtowych. Uruchomienie systemu myAVIS® w rutynowym ruchu zostało zaplanowane na październik bieżącego roku. KVADOS Od 1992 roku zajmujemy się produkcją i dostarczaniem własnego oprogramowania do 12 krajów. Skupiamy się głównie na produkcji rozwiązań dla zarządzania procesami biznesowymi w terenie (SFA / CRM), systemami informatycznymi dla przedsiębiorstw (ERP), systemami kasowymi dla sieci detalicznych, logistyką i magazynowaniem (WMS) oraz zarządzania procesami wewnątrzzakładowymi (ECM) związanymi z elektronicznym obiegiem dokumentów (DMS). Oferujemy również oprogramowanie dla dostawców serwisów i usług (FSM). Współpracujemy z wiodącymi partnerami technologicznymi i wieloma uczelniami, uczestniczymy w projektach badawczych. KVADOS jest średniej wielkości firmą, zatrudniającą ponad 150 specjalistów i ma siedzibę w Ostrawie, niedaleko granicy z Polską.
Zobacz wszystkie aktualności
Predykcyjne utrzymanie ruchu.
Wojciech Kucz Dyrektor Techniczny ISP Polska Sp. z o.o.
Coraz bardziej zautomatyzowany i technologicznie zaawansowany park maszynowy wymaga nowoczesnych rozwiązań. Systemy Predictive......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie