Bonair Partnerem Roku Dynamics 365!

Microsoft

W dniach 9-10 października odbyła się coroczna Strategiczna Konferencja Partnerów Microsoft. Tegoroczna edycja konferencji była częścią Microsoft One - pierwszego w historii wydarzenia łączącego Partnerów i cały zespół Microsoft. Dla polskiej i zagranicznej społeczności była to okazja do nawiązania współpracy biznesowej i wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia oprócz sesji dotyczących nowości w portfolio Microsoft czy prezentacji strategii na kolejne lata, premierę miały także koncepcje Fabryki przyszłości oraz Sklepu przyszłości – pokazujące wykorzystania najnowszych technologii w konkretnych branżach. 

Wyróżniono też najlepszych partnerów Microsoft. Nagrodę dla najlepszego Partnera w kategorii aplikacji biznesowych Dynamics 365 otrzymała firma Bonair S.A. Doceniono ją nie tylko za najwyższą wartość sprzedaży licencji ale także za posiadane kompetencje, rozwój produktów Microsoft a także budowę własnych rozwiązań na Platformie Dynamics. 

Zaangażowanie w największe projekty Dynamics 365 w Polsce, okazało się kluczowe w osiągnieciu tego sukcesu. W trakcie konferencji opowiadaliśmy o takich właśnie projektach - cyfrowych transformacjach wraz z naszym Klientem Selena, omawiając wyzwania jednego z największych projektów ERP ostatnich lat. Ta nagroda cieszy nas szczególnie, ponieważ doceniono to, że od lat budujemy nasze kompetencje i doświadczenie w obszarach ERP, CRM i BI łącząc je i tworząc kompleksową ofertę dla naszych Klientów. ” – komentuje Daniel Olejniczak z Bonair S.A.

 

Więcej informacji o Bonair S.A. znajdziesz na stronie: https://www.bonair.com.pl/.
Więcej informacji o Fabryce przyszłości: https://news.microsoft.com/pl-pl/features/microsoftmowi-fabryka-przyszlosci-transformacja-cyfrowa-w-sektorze-produkcji/

Zobacz wszystkie aktualności
Analiza uświadamia i porządkuje
Jarosław Jędrzejczyk, Business Analyst, John Cotton Europe  
Jarosław Jędrzejczyk,
Business Analyst,
John Cotton Europe
 
Proces wyboru i wdrożenia systemu rozpoczęliśmy od opracowania listy wymagań funkcjonalnych. Następnie przeprowadziliśmy analizę......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie