Bonair i Microsoft zapraszają na śniadanie biznesowe Projekt: Przemysł365!

śniadanie Microsoft

Twoja firma potrzebuje aktualnych i spójnych danych z wielu obszarów działalności – od sprzedaży po produkcję przez HR?

Już w najbliższy piątek 28 września w siedzibie Microsoft w Warszawie, odbędą się bezpłatne warsztaty dzięki, którym przekonasz się jak Microsoft Dynamics 365 wspiera zarządzanie firmą w oparciu o moduły zapewniające obsługę wszystkich procesów w organizacji.
Eksperci Bonair i Microsoft przedstawią narzędzia wspierające organizacje od systemu ERP, CRM czy BI po pakiety oprogramowania biurowego, by następnie przejść do przykładu jednego z największych projektów Dynamics w Polsce. Dowiesz się jakie korzyści przyniosło wdrożenie wszystkich modułów platformy z jednoczesnym uruchomieniem systemu w kilku zakładach wchodzących w skład Grupy Selena. 
Szczególnie polecamy wydarzenie zainteresowanym wprowadzaniem zmian, jak również tym, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia. Udział w warsztatach dostarczy praktycznych informacji w jednym miejscu i będzie świetną okazją do networkingu. 
Zarejestruj się na: http://bit.ly/2pvSIXZ.
 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie