Sushi Factory kolejnym klientem QUERIS

lepsza realizacja produckji

Sushi Factory to polska, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w wytwarzaniu gotowych zestawów sushi. Produkty są sprzedawane w sklepach i sieciach handlowych pod marką Sushi4You.

Firma powstała w 2015 roku, a już dwa lata później zatrudniała ponad 170 pracowników. Obecnie (grudzień 2017) Sushi Facotry pretenduje do roli lidera na rynku polskim i europejskim w dziedzinie produkcji sushi. Tak dynamiczny rozwój podpoznańskiego zakładu wiązał się z wieloma wyzwaniami organizacyjnymi i technicznymi. W celu utrzymania tempa wzrostu oraz sprostania coraz większej liczbie zamówień kierownictwo zdecydowało się na szereg inwestycji usprawniających zarządzanie. Jedną z nich był zakup i wdrożenie profesjonalnego systemu dla utrzymania ruchu.

Uruchomione oprogramowanie Queris CMMS zapewniło producentowi możliwość lepszej organizacji pracy oraz kontroli występujących awarii. System pomaga utrzymać dostępność zasobów produkcyjnych na wysokim poziomie, a także szybciej reagować, gdy pojawi się przestój.

Oprócz obsługi systemu z poziomu przeglądarki, czy aplikacji mobilnej, klient wykorzystał także moduł CMMS TV, wizualizujący zgłoszenia serwisowe oraz postęp prac na dużym telewizorze przemysłowym. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy pracownicy hali (razem z operatorami) mają cały czas dostęp do najważniejszych informacji o toczących się pracach remontowych, naprawczych i serwisowych.
 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie