PSI w pierwszej dziesiątce najlepszych światowych dostawców systemów zarządzania magazynem WMS

PSI w pierwszej dziesiątce

Amerykański magazyn branżowy Logistics Tech Outlook ogłosił ranking liderów innowacji w 2018 roku. PSI Software zostało nagrodzone tytułem TOP10 w kategorii dostawców systemów zarządzania magazynem w rankingu opublikowanym przez renomowany amerykański magazyn Logistics Tech Outlook; uznanie znalazły innowacyjne rozwiązania PSI spełniające rosnące wymagania klientów.

Jurorzy rankingu, w tym dyrektorzy generalni oraz dyrektorzy ds. systemów informatycznych i technologii, analitycy i redakcja magazynu, ocenili wybranych dostawców systemów WMS oferujących wartość dodaną i rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

„O wyborze systemu PSIwms do grona najlepszych rozwiązań WMS na świecie zadecydowała jego innowacyjność. Firmy działające na rynku omnichanel oczekują, że system WMS może być sprawnie dostosowywany do dynamicznie zmieniających się wymagań. Dzięki technologiom Smart Move i Click Design PSIwms zapewnia swoim klientom wymaganą elastyczność i wsparcie dla wzrostu biznesu. Tytuł TOP10 cieszy mnie tym bardziej, że rozwój systemu PSIwms jest częściowo realizowany przez zespół w Polsce - mówi Arkadiusz Niemira, Prezes Zarządu PSI Polska”.

Miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych światowych dostawców systemów zarządzania magazynem to już czwarta nagroda przyznana PSI w ciągu ostatnich miesięcy w uznaniu innowacyjnych rozwiązań i produktów zorientowanych na klienta. W połowie 2016 roku firma PSI znalazła się w rankingu najbardziej innowacyjnych niemieckich małych i średnich przedsiębiorstw.

Następnie wiosną 2017 roku system zarządzania magazynem PSIwms został uznany za „Najlepszą Markę w Logistyce 2017”, a w listopadzie Grupa PSI, jako jedyna firma z branży oprogramowania, zajęła 29. miejsce w rankingu 50 najbardziej innowacyjnych niemieckich MŚP ogłoszonym przez niemiecki tygodnik ekonomiczny WirtschaftsWoche.

Zobacz wszystkie aktualności
WMS - Krótszy czas pracy
DTW Sp. z.o.o.   Przemysław Opyrchał Kierownik Magazynu  
DTW Sp. z.o.o.  
Przemysław Opyrchał
Kierownik Magazynu
 
Po wprowadzeniu systemu WMS do firmy DTW, zaobserwowaliśmy przede wszystkim skrócenie czasu prac wykonywanych na magazynie....
Zapraszamy za kulisy
Wyszukiwarka systemów IT
BPC Group uruchomiło statystyki dla bazy systemów IT, która zamieszczona jest na portalu BPC Guide. Przedsiębiorcy, którzy......
Teoria, a praktyka wdrożeń
PRO Siechnice Ireneusz Kucharski, Prokurent – Z-ca Dyrektora  
PRO Siechnice
Ireneusz Kucharski,
Prokurent – Z-ca Dyrektora
 
Dzięki systemowi pracownicy magazynowi znacznie usprawnili swoją pracę, aktualnie mogąc wykonywać większą ilość procesów w......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie