Grupa FIEGE wybiera System Zarządzania Magazynem PSIwms

Lider logistyki kontraktowej

Lider logistyki kontraktowej, Grupa FIEGE (FIEGE Logistik Stiftung & Co. KG) podpisała kontrakt na wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms, uzgadniając tym samym zasady długofalowej współpracy z firmą PSI Logistics GmbH.

Najnowsza wersja systemu PSIwms 4.0 ma zapewnić długofalowe bezpieczeństwo inwestycji. Fiege doceniło szeroki zakres funkcjonalności systemu PSIwms 4.0, możliwości integracji nowoczesnych technologii i jego systematyczny rozwój. W połączeniu z dalszym rozwojem innowacyjnych funkcji w ramach nowoczesnej platformy IT, Grupa FIEGE dysponować będzie systemem zarządzania magazynem zapewniającym elastyczność na potrzeby skoordynowanej kontroli procesu obsługi zamówień.

Pierwszy wspólny projekt realizowany jest obecnie w nowym, dużym centrum dystrybucyjnym w Burgwedel, którego FIEGE jest operatorem kontraktowym. System PSIwms będzie koordynować procesy logistyczne w centrum dystrybucyjnym FIEGE wspierając ambitną strategię rozwojową firmy.  
 
Grupa FIEGE z siedzibą w Greven w Westfalii to jeden z wiodących europejskich operatorów logistycznych, specjalizujący się w skutecznych rozwiązaniach w dziedzinie logistyki łańcucha dostaw. Zatrudniając ponad 12.000 pracowników w 178 oddziałach w 15 krajach na całym świecie, FIEGE jest graczem na skalę międzynarodową. Firma założona w 1873 roku to rodzinny biznes, obecnie zarządzany przez piąte już pokolenie rodziny Fiege.

Więcej informacji na temat rozwiązań PSI dla logistyki można znaleźć na stronie: www.psi.pl/pl/nasza-oferta/logistyka/

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie