Thetford wybiera system IFS Applications w chmurze

Thetford i IFS

System IFS Applications wdrożony na platformie Microsoft Azure będzie wspierać zarządzanie produkcją, finansami, działem HR i łańcuchem dostaw w firmie Thetford
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że lider w branży mobilnych rozwiązań sanitarnych – firma Thetford z siedzibą w Etten-Leur w Holandii – wdroży system IFS Applications™. Będzie on służyć jako centralne rozwiązanie do zarządzania zakładami produkcyjnymi na terenie Holandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch.

System firmy IFS wesprze zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw. Pomoże to w planowanej ekspansji firmy Thetford na rynku europejskim oraz w Stanach Zjednoczonych, Australii i Chinach.  

Za tą inicjatywą przemawiała konieczność zmodernizowania dotychczasowego systemu ERP, który nie spełniał już potrzeb przedsiębiorstwa. 

„Po szczegółowej selekcji zadecydowaliśmy o wyborze systemu IFS Applications, ponieważ jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie stanowi najlepsze połączenie elastyczności i funkcjonalności. Thetford to przedsiębiorstwo produkcyjne o dużym tempie rozwoju, dlatego potrzebny nam był dostawca oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy” – powiedział Peter Struijs, dyrektor finansowy firmy Thetford. „Ważnym czynnikiem było również podobne podejście do biznesu w naszych przedsiębiorstwach. Dla nas liczy się profesjonalizm, a to właśnie charakteryzuje firmę IFS”. 

Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający w oddziale firmy IFS na obszar Beneluksu, dodał:

„To, że tak szybko rozwijająca się firma jak Thetford zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications, potwierdza jego elastyczność. Przez wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmury firma Thetford uzyska rozwiązanie, którego funkcjonalność będzie można poszerzać wraz z rozwojem jej potrzeb biznesowych. Cieszy nas, że firma Thetford dołączy do globalnego grona naszych klientów w branży produkcyjnej i że pokłada zaufanie w IFS jako dostawcę rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjnych”.
 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie