Firma Iftest z branży elektronicznej zwiększa efektywność przy użyciu IFS Applications

IFS i Iftest

Firma Iftest zastąpi istniejące rozwiązanie ERP systemem firmy IFS, który będzie obsługiwać jej zakłady w Szwajcarii i Słowacji.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Iftest AG, wiodący projektant i producent medycznych i przemysłowych układów elektronicznych, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. 

System IFS Applications będzie wspierać centralne procesy biznesowe firmy Iftest, zapewniając ciągły przepływ informacji oraz zwiększając przejrzystość i responsywność personelu. Rozwiązanie IFS zostanie wdrożone w całej firmie i obejmie planowanie materiałowe, logistykę, produkcję, sprzedaż, marketing, zarządzanie jakością i dokumentacją, księgowość oraz kadry.

System IFS Applications zastąpi przestarzały system firmy Iftest, który nie jest już w stanie spełnić bieżące wymagania. Firma Iftest planuje wdrożenie nowego rozwiązania zarówno w siedzibie w Wettingen w kantonie Argowia w Szwajcarii, jak również w zakładzie w miejscowości Jaklovce w Słowacji. Z wdrożonego rozwiązania będzie korzystać ponad 200 pracowników firmy Iftest.

„Szukaliśmy nowoczesnego rozwiązania ERP, które spełniałoby nasze specyficzne wymagania bez potrzeby wprowadzania dużych zmian. Takim właśnie rozwiązaniem okazał się system IFS Applications 9” — powiedział Christian Kupper, dyrektor zarządzający w firmie Iftest. „Oprócz wysokiego stopnia elastyczności i ergonomii oprogramowania aspektem kluczowym dla naszego zespołu była możliwość korzystania zawsze z najnowszej wersji produktu nadmiernego obciążenia działu IT pracy związanej z uciążliwymi aktualizacjami. Architektura systemu IFS Applications 9 umożliwia jego nieustanną aktualizację w sposób prosty i bezproblemowy”.

„Firma IFS posiada ogromne doświadczenie branżowe i oferuje bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla firm z sektora zaawansowanych technologii i elektroniki” — powiedział Guido Zumstein, dyrektor zarządzający IFS w Szwajcarii. Firma Iftest jest liderem w branży i fakt, że wybrała ona rozwiązanie IFS, napełnia nas dumą. 
Po raz kolejny nasze niesłabnące zaangażowanie w rozwój tego rynku i idące za tym duże inwestycje zaowocowały pozyskaniem znakomitego klienta”.

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla sektora zaawansowanych technologii i elektroniki: http://www.ifsworld.com/corp/industries/high-tech-manufacturing/
 

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie