ENERGO-PRO Georgia zwiększa efektywność działań dzięki IFS Applications

Pracownik firmy ENERGO-PRO sprawdzający odczyty

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma  JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, usprawniła zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększyła wydajność dzięki systemowi IFS Applications.

Spółka ENERGO-PRO Georgia, należąca do grupy ENERGO-PRO, jest największym prywatnym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 15 średniej i małej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy 470 MW oraz elektrowni gazowej o mocy 110 MW.

Z usług ENERGO-PRO Georgia korzysta ponad 1 200 000 klientów na obszarze obejmującym ponad 70% terytorium Gruzji. Wdrożenie systemu IFS Applications w firmie ENERGO-PRO Georgia zapewniło integrację systemów informatycznych oraz optymalizację kluczowych procesów biznesowych. Przekłada się to na większą efektywność działań w takich obszarach, jak finanse, gospodarka magazynowa, przeglądy i remonty maszyn i urządzeń, zasoby ludzkie oraz zarządzanie projektami.

Z rozwiązania korzysta 340 pracowników firmy ENERGO-PRO Georgia.  

„System IFS Applications to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie wspiera zarządzanie naszym przedsiębiorstwem i pozwala na zwiększanie efektywności biznesowej” – powiedział Mikheil Botsvadze, prezes JSC ENERGO-PRO Georgia. „Dysponujemy stałym dostępem do zawsze aktualnych informacji, co pozwala na pełną kontrolę i skuteczną obsługę techniczną naszej rozległej i złożonej infrastruktury”.  

Marcin Taranek, prezes IFS CEE, dodał:

„Energetyka wytwórcza i dystrybucja energii elektrycznej to docelowe sektory firmy IFS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na globalnym rynku energetyki możemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania branżowe. Cieszymy się, że firma ENERGO-PRO Georgia – największy dostawca energii elektrycznej w Gruzji – również czerpie korzyści z IFS Applications”.

Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z sektora energetyki i użyteczności publicznej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/energy-and-utilities.

Zobacz wszystkie aktualności
Lepsza kontrola procesów.
C.H. ROBINSON POLSKA S.A.  Maciej Przybyszewski Manager Operacyjny ds. Logistyki  
C.H. ROBINSON POLSKA S.A. 
Maciej Przybyszewski
Manager Operacyjny ds. Logistyki
 
W naszej firmie szkolenie pracowników z obsługi systemu WMS zajęło około dwóch tygodni. Największe zmiany zaobserwowali pracownicy,......
Predykcyjne utrzymanie ruchu.
Wojciech Kucz Dyrektor Techniczny ISP Polska Sp. z o.o.
Coraz bardziej zautomatyzowany i technologicznie zaawansowany park maszynowy wymaga nowoczesnych rozwiązań. Systemy Predictive......

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie