Firma Rolnik rozpoczyna informatyzację magazynu wysokiego składu.

Rolnik

Firma Rolnik, jeden z największych na polskim rynku przetwórców owocowo-warzywnych rozwija wykorzystywane przez siebie oprogramowanie biznesowe.

Niebawem platformę ERP Impuls EVO uzupełni system WMS dostarczony również przez BPSC SA.

Oczekiwania zarządzających firmą Rolnik dotyczą uporządkowania procesów magazynowych.

Oprogramowanie klasy WMS ma wspomóc zarządzanie terminami przydatności (informacja o zaleganiu), śledzenie partii wyrobów (traceability) czy pełną identyfikowalność asortymentu w magazynie z dokładnością do partii wyrobu i terminu przydatności.

Logistyka zmierza w kierunku wspierania człowieka i jego decyzji maszynami. Wynika to z konieczności redukcji kosztów, a więc także zapasów magazynowych, potrzeby planowania stanów magazynowych w czasie i dążenia do automatyzacji procesów handlowych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że choć technologia może zminimalizować ryzyko pomyłek, zminimalizować koszty wszędzie tam, gdzie to możliwe, to tylko dzięki integracji danych z wielu źródeł jest to wykonalne. Taka świadomość przyświeca w informatyzacji firmy Rolnik – mówi Robert Pisek, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego WMSw BPSC SA.

Źródło: BPSC S.A BPC GUIDE-LUTY/MARZEC 2017

Zobacz wszystkie aktualności

W tej kategorii


Copyright 2007 – 2019 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie