Rozwiązania dla produkcji

Chmura - wiecej możliwosci dla produkcji

Produkcja jest jednym z sektorów, który osiąga najwięcej korzyści z adaptacji rozwiązań chmurowych. Producenci mówią, że dzięki nim sprawują większą kontrolę nad procesami przedsiębiorstwa, a system informatyczny firmy staje się bardziej wydajny, podobnie jak i operacje biznesowe.

Rozwiązaniami w chmurze są zainteresowane firmy, które chcą modernizować swoje procesy, korzystać z zaawansowanych technologicznie narzędzi, ale nie chcą pod to budować całej infrastruktury informatycznej lokalnie.

Korzystne opcje w chmurze

Wśród rozwiązań chmurowych dla produkcji, w kierunku których spoglądają przedsiębiorcy, są systemy ERP z modułami opracowanymi specjalnie dla sektora wytwórczego. Modułowość Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations opartego na platformie Microsoft Azure daje przedsiębiorstwu możliwość korzystania tylko z tych narzędzi, których aktualnie potrzebuje. I takie rozwiązania w modelu – płacę za zasoby, z których korzystam – będą zyskiwały na popularności. Na Microsoft Dynamics 365 w chmurze zdecydowała się firma SECO/WARWICK (producent pieców do obróbki cieplnej), w której wdrożenie prowadzi ANEGIS. Wdrożenie obejmie na początek ok. 500 pracowników w różnych obszarach, także produkcyjnym.


Michał Tekiela
CEO, ANEGIS

Chmura Microsoft Azure to również usługi uczenia maszynowego, które dostarczają narzędzi do budowy modeli predykcyjnych. Takie modele mogą być wykorzystywane w konserwacji zapobiegawczej maszyn. Integracja urządzeń IoT z platformą Azure i modułami produkcyjnym i serwisowym w Dynamics 365 pozwala wykrywać anomalie i wysyłać ostrzeżenia o potencjalnej awarii, które uruchamiają proces dokonywania zmian w planie produkcji, aby zapobiec przestojom na liniach produkcyjnych. To dobre rozwiązanie dla firm, które chcą ograniczyć koszty powodowane wstrzymaniem produkcji. Analizę predykcyjną również planuje zaadaptować do swoich potrzeb firma SECO/WARWICK.

Fabryka Cyfrowych Przemian

Producenci, którzy są zainteresowani rozwiązaniami w chmurze mogą zobaczyć, jak praktycznie wykorzystać je w swoim przedsiębiorstwie. ANEGIS prowadzi projekt – Fabryka Cyfrowych Przemian – czyli cykl demonstracji, wywiadów i publikacji online poświęconych tym innowacyjnym technologiom kierowanym do sektora produkcyjnego. Projekt zakończą pokazy warsztatowe na żywo w siedzibie Microsoft Polska w Warszawie – 12 grudnia 2018 r.

Wszelkie informacje o projekcie, materiały online oraz rejestracja na pokazy finałowe są dostępne na stronie www.fabrykacyfrowychprzemian.pl – zapraszamy!

 

Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie