Zaawansowane planowanie produkcji

Bogatsza oferta APS na polskim rynku.

Polski rynek rozwiązań klasy APS niestety nadal jest ubogi. Przedsiębiorcy mogą wybierać zaledwie wśród
4 -5 rozwiązań. Brak profesjonalnych narzędzi najbardziej odbija się na przedsiębiorstwach, w których występuje duża liczba realizowanych zleceń produkcyjnych oraz konieczne jest uwzględnienie różnych zasobów w planowaniu (maszyny/ gniazda/pracownicy).


Rozwiązania te pożądane są również w przedsiębiorstwach o zróżnicowanym i wielowariantowym asortymencie, w których zachodzi bardzo duża dynamika zmian produkcyjnych. Branże, które najbardziej potrzebują rozwiązań tej klasy to z pewnością branża spożywcza, , chemiczna czy też metalowa, maszynowa, automotive. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, konsultanci BPC Group aktywnie poszukują rozwiązań klasy APS, które wypełnią lukę na rynku polskich dostawców.

W styczniu br. rozpoczęliśmy współpracę z firmą BrightEYE, która dostarcza zaawansowane systemy APS do przedsiębiorstw branży spożywczej tj. piekarni, rozlewni, przetwórców owoców i warzyw, producentów produktów mrożonych. System ma również referencje w branży kosmetycznej.

MEScontrol.net to przemysłowa platforma MOM. Umożliwia ona firmom monitorowanie ich procesów produkcyjnych i logistycznych w czasie rzeczywistym oraz optymalizację ich za pomocą innowacyjnych funkcji MES / WMS / APS.

MEScontrol.net zawiera następujące moduły:

 • Zaawansowane planowanie planowania
 • System zarządzania magazynem
 • Kontrola i wykonanie
 • Track & trace
 • Kontrola jakości
 • Etykietowanie
 • Personel
 • KPI, dashboard i raportowanie
 • Wiedza
 • Dane serwisowe/ historia serwisu
 • Podział na partie

Wiedza i doświadczenie pracowników BrightEYE pozwolą przedsiębiorstwom usprawnić obszary od planowania produkcji, poprzez jej monitorowanie i wydanie gotowego produktu klientowi docelowemu.

BPC Group będzie wspierać BrightEYE w zakresie kontaktów z przedsiębiorstwami. Na przełomie kwietnia i maja zorganizujemy specjalistyczne warsztaty dla wąskiej grupy przedsiębiorstw poszukujących systemów APS branży spożywczej i kosmetycznej. W połowie roku odbędzie się konferencja, w trakcie której będą prezentowane rozwiązania szerszej grupie polskich producentów.

Już dzisiaj zapraszamy przedsiębiorców, którzy poszukują zaawansowanych rozwiązań APS do kontaktu z BPC Group. Nasi konsultanci przekażą więcej informacji o możliwościach systemu APS belgijskiego producenta. Zorganizują również indywidualną prezentację (internetową lub w siedzibie firmy).

BPC Group wspiera również firmę BrightEye w budowaniu sieci dilerskiej na terenie Polski. Dostawców zainteresowanych wprowadzeniem do swojej oferty zaawansowanych rozwiązań APS zapraszamy do kontaktu.

Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie