Analityka zarządcza

Jesteś gotowy na BI ? Bez aktualizacji BI może stać się "martwym" narzędziem.

Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje bardziej złożonych analiz danych. Dzisiaj wykorzystuje w zarządzaniu wiele systemów informatycznych, począwszy od tradycyjnych arkuszy Excel, a kończąc na rozbudowanym ERP - ale masz świadomość, że dziś to nie wystarcza. Potrzebujesz szybkiego raportowania, wizualizacji danych i trafnych prognoz.

Na rynku polskim dostępnych jest wiele systemów analityki zarządczej, które mogłyby usprawnić pracę Twojego przedsiębiorstwa. Przed wyborem rozwiązania musisz jednak zadać sobie kilka istotnych pytań np.

  • Czy chcesz, aby użytkownik systemu bez wiedzy informatycznej mógł i potrafił zamodelować ścieżki przebiegu procesów?
  • Czy istotne jest, aby system umożliwiał pracę na urządzeniach mobilnych?
  • Czy planujesz stworzenie odrębnej komórki odpowiedzialnej za bieżącą analizę procesów biznesowych i audyty?

Musisz wiedzieć, że systemy analityczne powinny się rozwijać wraz z rozwojem firmy. Zmienia się otoczenie, struktura firmy, klienci i ich oczekiwania.

Każde to kryterium wpływa na decyzje biznesowe i w związku z tym należy je przełożyć na funkcjonalności w systemie. Ważne jest, aby przedsiębiorstwo, które wybiera system, zadbało o to, aby była komórka, która rozwija system analityczny. Jeśli zmiany nie będą na bieżąco wprowadzane, może dojść do sytuacji, że rozwiązanie po kilku latach stanie się „martwym” narzędziem.

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania, zapraszamy Cię na konferencję do Rzeszowa w trakcie której poruszymy następujące zagadnienia:

  1. Czego szukać w systemach analityki zarządczej i z kim współpracować?
  2. Czy warto mieć Workflow i BI w jednym systemie?
  3. Jak wyglądają analizy wielowymiarowe w systemie MAAT?
  4. Jak zoptymalizować i zautomatyzować procesy biznesowe w przedsiębiorstwie przy wykorzystaniu systemów: Aurea BPM, Qlik Sense, enova365, FORMVERSE, Platforma INTENSE i inne)?
  5. Na konferencji będą obecni konsultanci i analitycy biznesowi, którzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i pomogą przygotować się do procesu wybory.

Szczegóły konferencji

Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie