Potrzeby inwestycyjne przedsiębiorstw

Kompleksowe wsparcie dla firm handlowo-dystrybucyjnych.

Branża handlowo-dystrybucyjna opiera swoją działalność przede wszystkim na sprawnym zarządzaniu relacjami z klientem, sprawnym systemie zamówień oraz dobrej gospodarce magazynowej. W obliczu dużej konkurencji na rynku, wsparcie informatyczne tych obszarów przekłada się na sukces firmy.

Rozwiązaniem, które kompleksowo wspiera procesy w firmach handlowych i dystrybucyjnych jest system FERRODO poznańskiej firmy Ferrodo Computer.  System ten to pakiet programów wspomagających zarządzanie w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, działających jako pojedyncze jednostki lub struktury wielooddziałowe.

 

eHandel, eKatalog – system przyjazny dla klienta

eHandel to aplikacja internetowa, która umożliwia przeglądanie i zaawansowane wyszukiwanie asortymentu zgromadzonego w bazie systemu Ferrodo. Przed przystąpieniem do pracy, program można skonfigurować według własnych potrzeb pod kątem zdefiniowania własnego sposobu wyszukiwania grup asortymentowych, generowania zamówień przez FTP czy też kolorów i grafiki charakterystycznej dla danej firmy, umieszczenia logo i wyświetlania informacji na ekranie.

Klient za pośrednictwem modułu eHandel może złożyć zamówienie bezpośrednio do systemu sprzedaży, mając aktualną informację o dostępności wszystkich produktów z oferty oraz bieżących promocjach cenowych. Użytkownik modułu ma także możliwość przeglądania historii swoich zamówień oraz dokumentów wystawionych w systemie sprzedaży, a także weryfikacji zaległości płatniczych.

Odmianą aplikacji eHandel jest eKatalog dedykowany firmom dystrybuującym części zamienne. Pełni on rolę zarówno programu do zamówień jak i cennika, w którym można znaleźć m.in. informacje na temat nr katalogowego produktu, producenta, nazwy towaru i jego dostępności.

Możliwe jest przygotowanie wersji na CD lub DVD do instalacji na komputerze klienta.

 

mHandel - wsparcie dla mobilnych handlowców

Moduł mHandel przeznaczony jest na urządzenia mobilne typu tablet/smartfon. Służy przedstawicielom handlowym do tworzenia zamówień klienta i wysyłki do centralnego systemu sprzedaży, gdzie następuje ich realizacja. Aplikacja mHandel zintegrowana jest z pozostałymi modułami systemu Ferrodo, co sprawia, że zapewnia dostęp do danych znajdujących się w centralnym systemie sprzedaży. Cały proces odbywa się szybko i sprawnie począwszy od momentu potwierdzenia go przez handlowca mobilnego po wysyłkę towaru do klienta.

Korzyści z wdrożenia mobilnego systemu zamówień mHandel:

 • Zwiększenie efektywności pracy handlowców mobilnych;
 • Skrócenie czasu obsługi i realizacji zamówień;
 • Optymalizacja zapasów;
 • Bieżący ranking zamawianych towarów, badanie popytu;
 • Tworzenie bazy danych wiedzy o kliencie w oparciu o informacje zbierane w terenie;
 • Usprawnienie komunikacji z handlowcem mobilnym.

 

Moduł FER DLM – prosta obsługa, przydatne funkcjonalności

Moduł FER DML jest wielofunkcyjną aplikacją, która obejmuje swoim działaniem m.in. dystrybucję, logistykę i magazynowanie. Moduł obsługuje również: ofertowanie, zamówienia, dostawy, sprzedaż usług, zawiera narzędzia CRM oraz przydatne analizy handlowe.

Intuicyjne menu oraz możliwość indywidualnego dostosowania wyglądu tworzonych dokumentów i kartotek sprawiają, że praca z systemem nie sprawia użytkownikowi kłopotów.

FER DML to także szereg przydatnych funkcjonalności m.in.:

 • Współpraca z Google – system umożliwia wyszukanie adresu w Google Maps oraz wydruk mapy;
 • Export danych do MS Excel;
 • Możliwość filtrowania i przygotowania planów dyspozycyjnych oraz zamówień;
 • Zarządzanie cenami poprzez grupy rabatowe, pakiety promocyjne, rabaty specjalne;
 • Tworzenie automatycznych procedur i funkcji;
 • Współpraca z portalem dlugi.info, który umożliwia bieżące sprawdzenie informacji o kontrahentach zalegających z płatnościami;
 • Import i eksport plików sprzedażowych w formie elektronicznej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi modułami systemu Ferrodo na stronie:
http://www.ferrodo.pl/.

FERRODO COMPUTER Sp. z o.o.
Jasielska 8C
60-476 Poznań

 

Copyright 2007 – 2020 © Prawa autorskie do strony internetowej oraz jej zawartości przysługują firmie
BPC GROUP POLAND bądź innym podmiotom uprawnionym – i chronione są przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Trwa ładowanie.. Proszę czekać...

Trwa Ładowanie